Pijany mężczyzna demolował samochody (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Siedem samochodów uszkodził w niedzielę w nocy młody mężczyzna. Idąc ulica Wita Stwosza niszczył lusterka w zaparkowanych autach. Zawiadomieni o jego wyczynach policjanci zatrzymali go przy przystanku autobusowym. Był nietrzeźwy.
dem
W nocy z soboty na niedzielę policjanci zostali zawiadomieni, że przy ulicy Wita Stwosza nieznany mężczyzna niszczy zaparkowane samochody. Skierowani na miejsce policjanci ustalili w rozmowie z osobą zgłaszającą jego rysopis. Mężczyzna ubrany w bluzę dresowa z kapturem, czerwone spodenki i buty sportowe miał dewastować zaparkowane przy ulicy pojazdy.

demolW wyniku podjętych poszukiwań jeszcze przy ulicy Wita Stwosza funkcjonariusze zatrzymali odpowiadającego rysopisowi 22-latka, mieszkańca Rzeszowa. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. 22-latek trafił do izby wytrzeźwień. Policjanci rozpoczęli ustalanie zakresu wyrządzonych przez niego szkód oraz właścicieli uszkodzonych samochodów.

Doliczyli się 7 uszkodzonych aut. W sześciu z nich mężczyzna uszkodził lusterka w jednym wybił szybę w drzwiach od strony kierowcy. Wartość strat została wstępnie oszacowana na około 2300 zł. Na podstawie złożonych wniosków o ściganie mężczyzna usłyszy zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do winy, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

sam
źródło: KMP Rzeszów

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Pijany mężczyzna demolował samochody (ZDJĘCIA)”

  1. Patriot napisał(a):

    I weź tu zaparkuj na Baranówce…

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: