Paweł Kukiz i Liroy w Rzeszowie. W Kinie Zorza odbędzie się konwent klubu Kukiz'15

– Chcemy pokazać co zrobiliśmy, co robimy i co zamierzamy zrobić – mówią o nadchodzącym konwencie klubu Kukiz’15 w Rzeszowie podkarpaccy posłowie tej formacji: Maciej Masłowski i Wojciech Bakun. W spotkaniu weźmie udział kilkunastu posłów Kukiz’15, w tym Paweł Kukiz i Piotr „Liroy” Marzec.

 kukiz

Konwent odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godz. 17:00 w Kinie Zorza przy ul. 3 maja w Rzeszowie. Na liście posłów Kukiz’15, którzy wezmą w nim udział są: Paweł Kukiz, Piotr „Liroy” Marzec”, Marek Jakubiak, Jerzy Jachnik, Tomasz Jaskóła, Barbara Chrobak, Jarosław Porwich, Jarosław Sachajko, Paweł Szramka, Andrzej Kobylarz, Norbert Kaczmarczyk oraz naturalnie Maciej Masłowski z Rzeszowa i Wojciech Bakun z Przemyśla.

Udział w spotkaniu może wziąć każda zainteresowana osoba. Jak podkreślają posłowie Masłowski i Bakun, każdy też będzie mógł zadać pytanie.

Pod koniec konwentu wyświetlony zostanie film z likwidacji obozu dla imigrantów w Calais we Francji, który posłowie Kukiz’15 odwiedzili kilka miesięcy temu.

ar

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: