Pokojowa/pokojowy do Francji - język angielski i/lub francuski

Data dodania: 2019-10-25 10:18:40
#ID: 9350

Euro Recruitment Consulting
od 14 lat pośredniczy w zatrudnianiu osób za granicą. Oferujemy
najwyższy poziom usług zatrudnienia w malowniczych okolicach Francji.

Zapewniamy mieszkanie wraz z wyżywieniem oraz atrakcyjne zarobki na
podstawie umowy o pracę. Pomagamy w organizacji przejazdów oraz
zapewniamy stały kontakt i pomoc po podjęciu pracy.

Rekrutujemy już na sezon zimowy!

Praca
we Francji w malowniczym otoczeniu Alp od zaraz do wkwietnia z
możliwością pracy przez cały rok! Aktualnie poszukujemy osób na
stanowisko Pokojowej/Pokojowego do hotelu 5*.

Obowiązki:

•   Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych

•   Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy

Wymagania:

•   Minimum półroczne doświadczenie

•   Wysoki poziom kultury osobistej

•   Zaangażowanie i chęć do pracy

•   Wymagana znajomość języka angielskiego natomiast języka francuskiego mile widziana

Oferujemy:

•   Umowę o pracę

•   Atrakcyjne wynagrodzenie

•   Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w malowniczych okolicach

•   Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy lub kontakt pod nr tel. 58 781 91 11 .W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/19

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz.
922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl