OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA I PRZETWÓRSTWA WŁÓKNA SZKLANEGO

Data dodania: 2019-09-18 13:51:03
#ID: 8298

KROSGLASS S.A. jest jedynym producentem włókna szklanego w Polsce
oraz wiodącym producentem mat szklanych, rowingów oraz tkanin rowingowych.   W związku z rozwojem
Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA

I PRZETWÓRSTWA WŁÓKNA SZKLANEGO

GŁÓWNE ZADANIA:

o
Obsługiwanie urządzeń do formowania i przetwórstwa
włókna szklanego oraz wszelkich urządzeń używanych w procesie produkcji i
przetwórstwa produktów opartych o włókno szklane.

o
Obsługiwanie aparatury kontrolno-pomiarowej.

o
Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń,
usuwanie drobnych usterek.

o
Kontrola jakości wyrobów na zasadzie autokontroli
wykonywanej pracy.

o
Raportowanie wykonywanych zadań do przełożonych.

WYMAGANIA:

o
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

OFERUJEMY:

o
Stabilne zatrudnienie
na podstawie umowy o pracę w jedynej firmie w Polsce zajmującą się produkcją
włókna szklanego

o
Wynagrodzenie
zasadnicze podczas okresu próbnego: od 2.650 brutto + nagroda uznaniowa i
dodatki regulaminowe do wynagrodzenia

o
Szkolenie dla
pracowników bez doświadczenia

o
Pakiet świadczeń
socjalnych (m.in. dofinansowanie kolonii/obozów dla dzieci, zapomogi
świąteczne, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci).

Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie CV na adres mailowy: kadry@krosglass.com.pl lub dostarczenie
bezpośrednio do Siedziby Spółki Krosglass S.A. ul. Tysiąclecia 17, 38-400
Krosno

Prosimy o dopisanie następującej
klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego
przez KROSGLASS S.A. z siedzibą w Krośnie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018
roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r, poz. 1000) oraz zgodnie z
Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl