Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktów

Data dodania: 2019-09-10 14:39:27
#ID: 8085

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów w zakładzie produkcyjnym oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej

  • Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych oraz podnoszenie jakości i wydajności oraz kosztów w procesach w zakładzie produkcyjnych

  • Współudział w opracowywaniu i implementacji narzędzi produkcyjnych

  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym, jakości, prototypów, laboratorium i produkcją przy wdrażaniu produktów

  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

Warunki pracy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w znanej i cenionej firmie

  • Elastyczne godziny pracy 7-15, 8-16

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Otwartość i umiejętność poruszania się w zagadnieniach technicznych

  • Duża samodzielność i inicjatywa

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: specjalista-ds-wdrozen-i.fbvq.qmua@tbapply.pl

Cena: 3000zł

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl