Technolog procesowy – tworzywa sztuczne

Data dodania: 2020-05-21 11:01:51
#ID: 16057

Poszukujemy osoby, która będzie zgłębiać tajniki działań technologicznych w branży tworzyw sztucznych, wprowadzać nowe metody ich wytwarzania, a przede wszystkim podchodzić do codziennej pracy z pasją i zaangażowaniem :)

POSZUKIWANY:

Technolog - branża tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Zaczernie (okolice Rzeszowa)

Na wstępie powiem Ci co otrzymasz za swoją pracę:

  • Umowa o pracę
  • Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00
  • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: 4500 zł brutto, po okresie próbnym negocjacja podwyżki
  • Premia uznaniowa
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę
  • Praca w nowo otwartym zakładzie
  • Karta Multisport
  • Karnety do kina
  • Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Dofinansowania do studiów
  • Paczki dla dziecka
  • Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki pracownicze
  • Jubileuszowe prezenty

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i organizowanie prac związanych z wdrożeniem procesów technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Dbałość o dokumentację technologiczną nowych produktów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa / Inżyniera produkcji w branży tworzyw sztucznych
  • Wykształcenie wyższe związane z Przetwórstwem tworzyw sztucznych np. Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
  • Język angielski na poziomie b. dobrym umożliwiający komunikację
Prześlij nam swoje CV na adres: technolog-procesowy.fnlq.qiya@tbapply.pl

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl