Kierownik produkcji - stolarka aluminiowa

Data dodania: 2020-05-21 11:00:58
#ID: 16055

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która zajmuje się produkcją Okien i Drzwi, poszukujemy:

Kierownika produkcji - stolarka aluminiowa

Miejsce pracy: Rudna Mała (okolice Rzeszowa)

Opis stanowiska:

• Prowadzenie procesów produkcyjnych oraz zarządzanie zespołem 20 - 30 osób

• Planowanie, organizacja i nadzór nad procesem produkcji,

• Uzyskiwanie odpowiedniego poziomu budżetu i wskaźników,

• Współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii,

• Wdrażanie nowych pracowników,

• Kontrola nad zachowaniem odpowiednich standardów jakości.

Warunki pracy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia uznaniowa

• Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00

• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

• Doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej - warunek konieczny!

• Doświadczenie w prowadzeniu zespołu produkcyjnego,

• Znajomość rysunku technicznego,

• Znajomość oprogramowania MB Cad, Orgadata i MS Office,

Prześlij nam swoje Cv na adres: kierownik-produkcji.foza.qiya@tbapply.pl

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl