Operator maszyn CNC (Tokarki) - 3800 – 4100 zł brutto + premia / Wolne weekendy

Data dodania: 2020-03-26 10:34:52
#ID: 14123

Posiadasz doświadczenie związane z obsługą maszyn CNC?

Nie masz problemów z czytaniem rysunku technicznego oraz obsługą narzędzi pomiarowych?

Poszukujesz firmy bez korporacyjnych nawyków?

Miło Nam, że do nas zaglądnąłeś :)

Poszukujemy:

Operatora maszyn CNC - Tokarki

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 3800 – 4100 zł brutto, podwyżka po okresie próbnym
  • Premia uznaniowa
  • Możliwość realizacji dodatkowych, płatnych projektów pozwalających również na poszerzanie swoich kompetencji
  • Pracą od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU na 3 zmiany: 5:00 - 13:00 / 13:00 - 21:00 / 21:00 - 5:00
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 30 osób) – dla którego liczy się: otwartość, szacunek, talent, docenienie, pozytywna atmosfera
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy

Opis stanowiska:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie - tokarki
  • Załadunek materiału do obrabiarek CNC
  • Dobór parametrów skrawania oraz wprowadzanie niezbędnych korekt ustawień
  • Dokonywanie pomiarów gotowych komponentów
  • Przezbrajanie obrabiarki

Niezbędne kwalifikacje:

  • Doświadczenie związane z pracą Operatora maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego oraz  narzędzi pomiarowych
  • Otwartość na poszerzanie swoich kompetencji

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres: operator-maszyn-cnc.fkoq.qiya@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl