Wdrożeniowiec USOS POSZUKIWANY – 4000 – 8000 zł brutto

Data dodania: 2020-03-25 11:55:40
#ID: 14093

Witaj

Skoro
kliknąłeś nasze ogłoszenie, to znaczy, że zainteresowała Cię praca
wdrożeniowca.

Jeśli:

Pracując z ludźmi lub klientem czujesz się jak ryba w wodzie

- Szukasz
pracy, w której będziesz miał możliwość ciągłego rozwoju zawodowego z dużą
liczbą benefitów

Nie masz problemów by w prostu i jasny sposób przekazywać informacje, a
dodatkowo posiadasz wiedzę z zakresu szkolnictwa wyższego lub zagadnień
administracyjno - prawnych

To
uważam, że ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie
poszukujemy:

Konsultanta ds. wdrożeń systemów USOS

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań systemów USOS
    (Uniwersytecki System Obsługi studiów)

  • Instalacja, konfiguracja i wdrażanie (szkolenie) systemów USOS

  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem sprawności wdrożonych
    systemów, konfiguracja i optymalizacja dokumentów w środowiskach Klientów

  • Tworzenie dokumentacji powykonawczych związanych ze zrealizowanymi
    projektami

  • Wsparcie techniczne i telefoniczne Klientów

  • Wsparcie Klientów po wdrożeniu

W zamian za
swoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Pracę od poniedziałku do piątku w
    godzinach 8:00 - 16:00

  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków

  • Stałą kadrę z pracownikami pracującymi
    po 20 lat

  • Zarząd dostępny dla pracowników z
    podejściem propracowniczym

  • Coroczne imprezy integracyjne

  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z
    możliwością ubezpieczenia członków rodziny

  • 1/msc możliwość pracy zdalnej

  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi
    placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)

  • Urodziny = dzień wolny

  • Urodzenie dziecka = wyprawka + bony

  • Specjalne chillout roomy

  • Dofinansowanie do obiadów - 5 zł
    dziennie

  • Dofinansowanie do j. angielskiego z
    native speakerem

  • Dofinansowanie do okularów

  • Wczasy pod gruszą

  • Premie świąteczne

Wymagania:

Znajomości aktów prawnych z zakresu
szkolnictwa wyższego oraz zagadnień administracyjno - prawnych

Dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft
lub Linux

Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu
Office

Prawo jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów
służbowych

Komunikatywności i samodzielności w
działaniach

Mile widziane:

Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania do
zarządzania uczelniami (USOS, Uczelnia.XP)

Umiejętności tworzenia dokumentacji i pisania
procedur obsługi i instalacji systemów informatycznych

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ: 501-726-511

Prześlij nam swoje CV na adres: konsultant-ds-wdrozen.femq.qiya@tbapply.pl

Prosimy o
dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10
maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl