REKLAMA
TOMASZ PORĘBA GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA

Odliczamy dni do Europejskiego Stadionu Kultury

To już ostatnie dni, które dzielą wszystkich mieszkańców Rzeszowa od wielkiej kulturalnej imprezy, jaka będzie się odbywać już w najbliższy weekend, czyli od 28 do 30 czerwca. W tym czasie stolicę Podkarpacia odwiedzi ogromna ilość artystów, będą pokazy, koncerty, projekty a przy tym dużo dobrej zabawy.

WK-ESK-2013-plakat-310x438 RZESZÓW. Trzydniowy festiwal będzie wydarzeniem obejmującym wspólne przedsięwzięcie miast Polski Wschodniej, takich jak:  Białystok, Lublin i Rzeszów pod hasłem „Wschód Kultury”. Dzięki zjednoczeniu tych miast odbędą się jedyne w swoim rodzaju  występy polskich i europejskich muzyków. Zagrają między innymi: Guano Apes, Coma, Zakopower, Hey, Dean Brown, Dj Vadim, Yarah Bravo, Ben Westbeech, Alim Quasimov, Alina Orlova. Kolejne widowiska to białostocki „Inny wymiar” oraz „Integracje-Mediacje” w Lublinie. Zamiarem wszystkich imprez jest przedstawienie lokalnych projektów, zaprezentowanie inicjatyw z partnerskich miast i połączeniu pomysłów z zagranicznymi gośćmi.

„Europejski Stadion Kultury” odbywać się będzie w dniach 28-30 czerwca, począwszy od głównego koncertu „Zjednoczeni w różnorodności” na Stadionie Miejskim. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program dostępny jest pod adresem: http://wschodkultury.eu/category/rzeszow/program-rzeszow/?lang=pl

 

24-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.