Noworoczne spotkanie podkarpackich samorządowców

Samorządowcy z naszego regionu po raz kolejny spotkali się na noworocznym spotkaniu Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych. Uroczystą oprawę zapewnili uczniowie Szkoły Muzycznej w Dydni, a także Sanocki Chór Kameralny.

Życzenia zgromadzonym w Filharmonii Podkarpackiej gościom składali Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska oraz prezes stowarzyszenia – Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Po wspólnym kolędowaniu na scenie pojawił się Marszałek Władysław Ortyl, który życzenia noworoczne rozpoczął gratulacjami.

Chciałbym pogratulować wszystkim samorządowcom, którzy zostali wybrani na nową kadencję. Jest to ważny z punktu widzenia samorządu moment, w którym rozpoczynamy wdrażanie Regionalnego Programu Operacyjnego. Wszystkie środki, które trafią w tym czasie do województwa, muszą zostać efektywnie wykorzystane. Dlatego dziś to państwu przypada ważna rola pracy na rzecz swoich samorządów. Pozostaje mi jedynie życzyć państwu sukcesów w służbie publicznej, którą pełnicie, gdyż to one staną się świadectwem dobrze spełnionego obowiązku w samorządach. – życzył Władysław Ortyl

W spotkaniu wzięli udział parlamentarzyści, wojewódzcy radni, przedstawiciele duchowieństwa, a także samorządowcy wszystkich szczebli.

ortyl

oplatek
Michał Mielniczuk / biuro prasowe UMWP

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: