Nowoczesna rozpoczyna kampanię wyborczą na Podkarpaciu

Wtorkowym spotkaniem w Hotelu Rzeszów z kandydatami Nowoczesnej z okręgów wyborczych 22 i 23 lider ugrupowania Ryszard Petru otworzył kampanię wyborczą na Podkarpaciu. Poparł również w walce o fotel senatora Prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, tym samym rezygnując z wystawiania swojego kandydata na listę senacką w okręgu rzeszowskim.

Tadeusz Ferenc dziękując Ryszardowi Petru poparł kandydatów Nowoczesnej mówiąc, że wierzy w to, że kiedy Nowoczesna Ryszarda Petru wejdzie do Sejmu decyzje sejmowe będą związane z gospodarką a nie kłótniami i utarczkami.

Jedynką w okręgu rzeszowskim jest Mirosław Nowak – specjalista rynku nieruchomości z Rzeszowa, natomiast listę w okręgu krośnieńskim otwiera Jan Fuks – ekonomista i doświadczony przedsiębiorca z Sanoka.

Kolejne osoby z listy krośnieńskiej to Tomasz Majba z Przeworska i Krzysztof Olbrycht z Krosna. Pełne listy kandydatów Nowoczesnej zostaną przedstawione po ich akceptacji.

Ryszard Petru postawił na ludzi przedsiębiorczych, związanych z lokalną społecznością. Wśród kandydatów Podkarpacia z list Nowoczesnej startują przedsiębiorcy, prawnicy, samorządowcy i ci, którzy mają chęć działania.

NOWOCZESNA PODKARPACIE

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: