REKLAMA

Nowa radna w Rzeszowie! Ewelina Fijołek złożyła ślubowanie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na wtorkowej sesji Rady Miasta Rzeszowa mandat radnej objęła Ewelina Fijołek, która zastąpiła wybranego do sejmu Wiesława Buża.

vdfvdfv

Foto: YouTube / screenshot RadaMiastaRzeszowa SesjaNaŻywo

Rada Miasta Rzeszowa już oficjalnie ma nową radną. We wtorek, podczas sesji Rady Miasta, ślubowanie złożyła Ewelina Fijołek. Zastąpiła ona Wiesława Buża, który w wyborach parlamentarnych otrzymał mandat w sejmie.

Z tego miejsca chciałem podziękować za kawał dobrej roboty, wspólnej pracy z klubem Rozwoju Rzeszowa, z panem prezydentem, wiceprezydentami i całą administracją naszego wspaniałego miasta – dziękował za pracę w radzie Wiesław Buż.

Ewelina Fijołek to siostra zastępcy przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa, Konrada Fijołka. Nowa radna jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy w gimnastyce akrobatycznej i trenerką w sekcji Stal Rzeszów. W 2004 roku została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi za zasługi w działalności na rzecz rozwoju sportu.

 

22-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline