Google
 

Już wkrótce z Rzeszowa do Przemyśla pojedziemy koleją 120km/h (FILM)

RZESZÓW. 43 mln zł tyle będzie kosztować tegoroczna rewitalizacja torów, przystanków i stacji na linii kolejowej Rzeszów-Przemyśl. Modernizacja linii trwa już od 2010 r. Dzięki niej ma skrócić się czas przejazdu pociągu.

Muzyczne show wirtuoza skrzypiec! Sanocka publiczność zachwycona (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Muzyczne show zafundowali sanockiej publiczności organizatorzy IX Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury corocznie przygotowuje dla mieszkańców Miasta i okolic nadzwyczajny koncert – „Muzyczny Prezent – Forum Miastu”.

Nie lubisz walentynek? Wybierz się na Antywalentynki!

Nie lubisz walentynek? Wybierz się na Antywalentynki!

RZESZÓW. Noc Grozy to antywalentynkowa propozycja dla wszystkich szukających wytchnienia po zalewie serduszek, różyczek, amorków i misiów z napisem "I love you". Przerażającemu świętu mówimy "nie" i 15 lutego ustanawiamy nowe święto, Antywalentynki.

Data: 15/02/2014 - 16/02/2014 | Miejsce: Multikino | Zobacz więcej ...

Jezioro Łabędzie w Multikinie

Jezioro Łabędzie w Multikinie

RZESZÓW. 13 lutego Multikino zaprasza na pokaz baletu „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego w legendarnej inscenizacji z 1966 roku W rolach głównych jeden z najsłynniejszych tancerzy świata Rodolf Nuriejew i brytyjska baletnica, tancerka, primabalerina Margot Fonteyn.

Data: 13/02/2014 | Miejsce: Multikino | Zobacz więcej ...

„Lego Przygoda” i moc atrakcji w Heliosie

„Lego Przygoda” i moc atrakcji w Heliosie

RZESZÓW. Uroczysta Premiera filmu "Lego Przygoda" w kinie Helios Rzeszów przy al. Powstańców Warszawy 14! Zapraszamy 9.02. (niedziela) od godziny 15:00. Moc atrakcji gwarantowana. W tym dniu już od godziny 15:00 w holu kina moc atrakcji!

Data: 09/02/2014 | Miejsce: Kino Helios | Zobacz więcej ...

Masz ochotę na Pikantne Walentynki? Wybierz się do Kuli

Masz ochotę na Pikantne Walentynki? Wybierz się do Kuli

RZESZÓW. 14 lutego w KULA BOWLING& CLUB odbędę się Walentynki z dodatkiem pikanterii. Klub zaprasza zarówno zakochanych, jak i singli.

Data: 14/02/2014 | Miejsce: Kula Bowling&Club | Zobacz więcej ...

Laserowa noc w Kuli

Laserowa noc w Kuli

RZESZÓW. 22 lutego w KULA BOWLING & CLUB odbędzie pokaz laserowy przy dźwiękach od Gabriela Delgado. Dodatkową atrakcją będzie kręcenie videoklipu

Data: 22/02/2014 | Miejsce: Kula Bowling&Club | Zobacz więcej ...

Studencie, DNI KARIERY w Rzeszowie – zarejestruj się BEZPŁATNIE

Studencie, DNI KARIERY w Rzeszowie – zarejestruj się BEZPŁATNIE

RZESZÓW. W tym roku Dni Kariery odbędą się 4 marca w Hali Podpromie. Tym razem rejestracja osób, które zechcą wziąć w nich udział jest bezpłatna!

Data: 04/03/2014 | Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa PODPROMIE | Zobacz więcej ...

Sąd odrzuca wniosek o izolację. Mariusz Trynkiewicz wyjdzie na wolność.

RZESZÓW. Mariusz Trynkiewicz, pedofil-morderca, który odsiaduje wyrok w Zakładzie Karnym w Rzeszowie może wyjść na wolność w najbliższy wtorek. Sąd odrzucił wniosek dyrektora więzienia o umieszczenie go w zamkniętym ośrodku na czas uprawomocnienia się wyroku. Trynkiewicz na wolności ma być cały czas pod okiem policjantów.