Nago nad basenem. Mieszkanka Mielca pnie się w Top Model

PODKARPACIE. Urodzona w Mielcu Adrianna Daniel bierze udział w szóstym sezonie programu Top Model. Oprócz umiejętności tanecznych, dobrania odpowiedniego makijażu, czy obuwia, mieszkanka Podkarpacia wzięła udział w nagiej sesji. Jak wypadła w oczach jurorów?

daniel

foto: Instagram Adrianny Daniel

Na początek uczestnicy musieli zapozować do zdjęcia dla kampanii reklamowej jednej z firm obuwniczych. Częścią tego zadania była nauka choreografii trzech tańców: hip-hopu, współczesnego i latino.

Następnie, 21-letnia Adrianna Daniel oraz jej rywalki musiały popisać się umiejętnościami aktorskimi. Wraz z aktorami „Drugiej Szansy”Agnieszką Przepiórkowską i Maciejem Musiałowskim odegrali sceny z popularnego w ostatnim czasie serialu produkcji TVN. Zadanie wydawało się podwójnie wymagające, bo najważniejsza była sztuka improwizacji.

nhy

foto: kadr z TVN

Ostatnim wyzwaniem była naga sesja nad basenem. Zdaniem jurorów (Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka) urodzona w Mielcu Adrianna wypadła bardzo dobrze. Blondwłosą piękność z Podkarpacia zobaczymy w następnym odcinku.

Uczestniczki walczą o 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek „Avant” oraz zdjęcie na okładce magazynu „Glamour„.

Kolejny odcinek w najbliższy wtorek o godz. 21:30 na TVN.

Cały odcinek można obejrzeć TUTAJ.

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: