LŚK: Siódma z rzędu ligowa wygrana Developresu SkyRes Rzeszów!

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów bez najmniejszych problemów ograły na własnej hali #VolleyWrocław (3:0). Rzeszowianki w każdym secie kontrolowały przebieg spotkania. To siódma wygrana z rzędu podopiecznych Lorenzo Micellego w tym sezonie.

48391551_1990851350951165_6659890432228458496_n

Pierwszy set był prawdziwym popisem gospodyń. Mocne zagrywki i dobre ataki spowodowały, że w pewnym momencie na tablicy wyników było 15:2. Rzeszowskie siatkarki dały swoim rywalkom zdobyć jeszcze 8 punktów i zakończyły pierwszą partię wynikiem 25:10.

Po zmianie stron do gry wróciły wrocławianki. Niemal przez całą odsłonę obie drużyny walczyły, jak równy z równym. Walka punkt za punkt została przerwana dopiero przez zagrywkę Zaroślińskiej-Król. Developres uciekł wówczas na trzy punkty i z taką też przewagą zwyciężył w drugim secie.

Trzecia odsłona rozpoczęła się od zimnego prysznica dla przyjezdnych. Rzeszowianki pewnie weszły w seta i nie oddały gromadzonej kilkupunktowej przewagi.

Zawodniczki znad Wisłoka kolejny mecz rozegrają dopiero 13 stycznia. Zmierzą się wówczas z Grotem Budowlanymi Łódź. Mecz 12. kolejki z Ostrowcem Świętokrzyskim został przeniesiony na 13 lutego.

Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0 (25:10; 25:22; 25:20)

Autor: Kacper Ciuba