Krwiobus pod kinem. Mnóstwo chętnych na oddanie krwi! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Dziś, 7 sierpnia pod Kinem Helios stanął krwiobus. Chętnych na oddanie krwi nie brakowało. Każdy Dawca otrzymał  od kina kwartalną kartę rabatową uprawniającą do zakupu biletów w cenie 10,00 zł.

krwiod

Wszyscy, których spotykaliśmy zgodnie twierdzili, że wyjazd krwiobusu w trasę to bardzo pozytywne zjawisko. Zdecydowałam się oddać dziś krew, bo zawsze chciałam to zrobić. Bardzo podoba mi się ta inicjatywa, że Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie wyjeżdża swoim autobusem w trasę, chociaż myślę, że mieszkając w Rzeszowie nie ma problemu, żeby udać się gdzieś do punktu, jeśli ktoś naprawdę chce.mówi Marzena, którą spotykamy przy wejściu do krwiobusu.

Najpierw trzeba było wypełnić kwestionariusz. Przy jednym ze stolików wypełniała je Pani Katarzyna. Sporadycznie, gdy są tego typu akcję, biorę w nich udział. Normalnie nie mam czasu, żeby udać się do Punktu Krwiodastwa. Kiedy podobna akcja była przeprowadzana u mnie w pracy, też wzięłam w niej udział. Jestem też zarejestrowana, jako dawca szpiku.  – odpowiada Pani Katarzyna, na pytanie czy czy podobają się jej tego typu akcje.

W środku krwiobusu spotykamy Annę, która oddaje krew. Zawsze chciałam oddać krew, myślę że to fajna akcja.powiedziała nam.

Krwiobus zbierał krew do godz. 13.00. Przypominamy, że krew można oddawać również w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie przy ul. Wierzbowej 14. Rejestrować można się w godz. 7.00 – 13.00, natomiast oddać krew od 7.00 do 14.35 .

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Krwiobus pod kinem. Mnóstwo chętnych na oddanie krwi! (ZDJĘCIA)”

  1. PawelekK napisał(a):

    Początek artykułu i już błąd. Nieładnie.

    „Każdy Dawca otrzymał od kina kwartalną kartę rabatową uprawniającą do zakupu biletów w cenie 10,00 zł”

    Nie za 10zł a za 12zł.

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: