Google

Też dostajesz SMS od policji?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Blisko tysiąc kierowców korzysta już z Policyjnego Systemu Powiadamiania Alarmowego. Za pomocą krótkiej wiadomości SMS podkarpacka policja informuje o utrudnieniach na najważniejszych drogach województwa, dzięki czemu kierowcy mogą wcześniej wybrać inną trasę podróży. 

Policjanci zatrzymali podejrzanego o pedofilię. Współżył z 13-latką?

Policjanci ze Strzyżowa zatrzymali podejrzanego o pedofilię. Mężczyźnie postawiono zarzut uprowadzenia oraz obcowania płciowego z nieletnią. Sąd tymczasowo aresztował 36-latka na 3 miesiące.

RZESZÓW: Odprawa roczna w rzeszowskiej komendzie

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie odbyła się odprawa roczna. Celem narady było podsumowanie pracy rzeszowskich policjantów w 2014 roku oraz wyznaczenia najważniejszych zadań na kolejny rok.

Udało się odnaleźć Gabrysię

RZESZÓW. Poszukiwania 17-letniej Gabrieli z Rzeszowa zakończyły się sukcesem. Nastolatka odnalazła się cała i zdrowa.

Wpadli, gdy przyszli po ukryty przy ul. Krakowskiej łup

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o włamanie. Gdy powiadomieni o przestępstwie funkcjonariusze odnaleźli ukryte w zaroślach przedmioty, zdecydowali się w pobliżu zaczekać na sprawców. Krótko po tym zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy przyszli zabrać łup.

RZESZÓW: Oszuści wyłudzają pieniądze „na policjanta”

RZESZÓW. Wczoraj ponownie zaatakowali oszuści. Podszywając się pod inne osoby i podając nieprawdziwą historię chcieli wyłudzić pieniądze. Niestety w jednym przypadku skutecznie. Tym razem oszuści podawali się za policjantów, a przekazanie pieniędzy miało pomóc w schwytaniu sprawców.

Kierowcy, lepiej się pilnujcie

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek (19.01.) od rana policjanci bacznie przyglądają się samochodom ciężarowym oraz autobusom i mikrobusom przewożącym pasażerów.

73-latek poparzony ogniem. Policja bada sprawę

RZESZÓW. Starszy mężczyzna z poważnymi oparzeniami został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze ustalają, czy pokrzywdzony palił ognisko, czy wypalał trawę.

Kalendarz Imprez

<< Styczeń 2015 >>
PWŚCPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI