Google

ZBRODNIA W WITRYŁOWIE: Czy był poczytalny kiedy rzucił się z siekierą na rodziców?

WITRYŁÓW / PODKARPACIE. Prokuratura szuka odpowiedzi na to pytanie. W zależności od tego jaka ona będzie, taka kara spotka sprawcę makabrycznej zbrodni na rodzicach.

14-latek pomógł tonącemu mężczyźnie. Uhonorowali go Prezydent i policjanci

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc spotkał się dziś w ratuszu z 14-letnim Mateuszem i jego mamą. W obecności licznie zebranych dziennikarzy podziękował i nagrodził za postawę jaką wykazał się ratując mężczyznę, który wpadł do Wisłoka.

Zaginął mieszkaniec Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 84-letniego Władysława Wielgosa zamieszkałego w Rzeszowie. Zaginiony w dniu 23 stycznia bieżącego roku wyszedł z domu kierując się na ul. Seniora w Rzeszowie gdzie codziennie jadał obiady. Tam około godziny 14, był widziany po raz ostatni.

Podkarpaccy policjanci pobiegli dla chorej Wiktorii

PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci wzięli udział w charytatywnym biegu na rzecz 2-letniej Wiktorii Hajnas. Dziewczynka zmaga się z wieloma chorobami, utrudniającymi jej prawidłowy rozwój. Tylko żmudna i kosztowna rehabilitacja może wywołać uśmiech na twarzy dziecka i jej najbliższych.

Ukradł kościelną skarbonkę. Grozi mu 5 lat więzienia

PODKARPACIE. Mieszkaniec Przemyśla ukradł skarbonki na ofiary z jednego z kościołów. Zatrzymała go policja. Okazało się, że nie jest to jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 36-latek.

Pobili studentów z Ukrainy pod akademikiem

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie obywateli Ukrainy w związku z ich przynależnością narodową. Pokrzywdzeni, trzej studenci jednej z rzeszowskich uczelni, przed wejściem do akademika zostali zaczepieni przez grupę młodych mężczyzn.

Jakich wykroczeń w Rzeszowie jest najwięcej?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszów został okrzyknięty najbezpieczniejszym miastem Polski. Mimo to, każdego tygodnia łamanych jest prawie 20 zakazów. Jakich?

Wypadek w Rzeszowie. Kierowca był pijany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali przy skrzyżowaniu ulic Zygmunta Starego i Leszka Czarnego, gdzie doszło do groźnego wypadku. Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy hyundaia, doprowadzając do zderzenia samochodów.

Kalendarz Imprez

<< Marzec 2017 >>
PWŚCPSN
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy