Google

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

KOLBUSZOWA. Niemal 3 promile alkoholu w organizmie miał 36-letni mieszkaniec gminy Raniżów, którego zatrzymało dwóch jadących za nim mężczyzn. Widząc jadącego całą szerokością jezdni kierowcę volkswagena powiadomili oni Policję i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Wypadek busa z karetką w Brzezówce

BRZEZÓWKA / PODKARPACIE. W poniedziałek, po godzinie 13. doszło do wypadku w miejscowości Brzezówka. W zdarzeniu uczestniczyła karetka transportowa i bus prywatnej firmy.

Wypadek na lotnisku w Laszkach

JAROSŁAW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na lotnisku dla szybowców w Laszkach. 46-letni pilot szybowca, najprawdopodobniej zbyt pionowo poprowadził szybowiec, wpadł w korkociąg i spadł na ziemię. Mężczyzna trafił do szpitala.

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów w Rzeszowie

RZESZÓW. Do pierwszego wypadku doszło kilka minut po godzinie 11 na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Kierująca volkswagenem polo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście jadącemu ul. Krakowską. 

Rowerzystka wjechała pod audi

KOLBUSZOWA. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Bukowcu. W wyniku zderzenia rowerzystki z osobowym audi do szpitala trafiła jadąca rowerem 74-letnia kobieta. 

Podsumowanie akcji: „Sierpniowy Weekend”

Wczoraj późnym wieczorem zakończyły się policyjne działania „Sierpniowy Weekend”. W ciągu trzech dni, od piątku (14 sierpnia) do niedzieli (16 sierpnia) wydarzyło się 19 wypadków. Zginęły dwie osoby, a 25 zostało rannych. Wyeliminowano z ruchu 57 nietrzeźwych kierujących.

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci noworodka. Ty również możesz pomóc

Być może ktoś rozpozna przedmioty, w które owinięte było ciało noworodka odnalezionego w minioną sobotę w leśnym stawie w gminie Piątnica koło Łomży. Każdy sygnał w tej sprawie może być bardzo ważny w wyjaśnieniu okoliczności śmierci dziecka.

Wzmożone kontrole policyjne. Zapowiada się bardzo ruchliwy weekend

PODKARPACIE. Więcej funkcjonariuszy, więcej radiowozów i policyjnych motocykli będzie na podkarpackich drogach w ciągu trzech dni policyjnej akcji „Sierpniowy Weekend”.

Kalendarz Imprez

<< Wrzesień 2015 >>
PWŚCPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy