Google

Poszukiwany sprawca rozboju w rękach policji

RZESZÓW / PODKARPACIE Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili mężczyznę podejrzanego o rozbój. W marcu zaatakował on przypadkową kobietę, pobił i ukradł jej torebkę.

Policyjna akcja: „Trzeźwy poranek”

RZESZÓW / PODKARPACIE. 102 kierujących, którzy usiedli za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu, ujawnili wczoraj podkarpaccy policjanci. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań „Trzeźwy poranek”.

Ulica Sikorskiego zamknięta dla ruchu. Uszkodzony gazociąg

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podczas prac związanych z jej przebudową operator koparki uszkodził przebiegający w pobliżu gazociąg. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Tragiczny wypadek w Kołaczycach. Nie żyją trzy osoby

KOŁACZYCE / PODKARPACIE. W powiecie jasielskim doszło do zderzenia skody z samochodem ciężarowym. Zginęły trzy osoby, dwie zostały ranne. Droga krajowa nr 73 (relacji Pilzno – Jasło) jest zablokowana.

Uczczono pamięć poległych policjantów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Centralne Obchody Święta Policji były okazją do uczczenia pamięci funkcjonariuszy, którzy ponieśli śmierć w związku ze służbą.

CBŚP zlikwidowało nielegalny kanał dystrybucji narkotyków (FILM, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Rzeszowie zatrzymali cztery osoby, które zajmowały się między innymi przemytem i handlem narkotykami. 

Wypadek przy zwózce słomy. Mężczyzna zginął na miejscu

RZESZÓW / PODKARPACIE. 77-letni mężczyzna spadł z wozu wyładowanego słomą w Mazurach koło Kolbuszowej. 

Nie zapłacił za rachunek, teraz grozi mu areszt

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który nie uregulował rachunku w restauracji. Wspólnie z dwójką znajomych zamówił posiłek i alkohol, za który miał zapłacić 382 złote. Kiedy przyszło do zapłacenia, odmówił uregulowania należności. 

Kalendarz Imprez

<< Sierpień 2015 >>
PWŚCPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy