Google

Niedzielny „nietrzeźwy poranek” na Podkarpaciu (ZDJĘCIA)

RZESZÓW/PODKARPACIE. W niedzielny poranek na drogach Podkarpacia trwały wzmożone kontrole kierujących przez Policjantów, w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Niestety, okazał się on nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali aż 92 kierowców w stanie nietrzeźwym. 

Dodatkowe 100 alkomatów w rękach podkarpackich policjantów (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zostali wyposażeni w nowe urządzenia do badania stanu trzeźwości – AlcoBlow MK-2. Funkcjonariusze będą wykorzystywać je podczas codziennej służby do ujawniania kierujących, którzy wsiedli za kierownic po wypiciu alkoholu.

Ukradli telefon,opakowanie z tytoniem i 10 zł. Rozbój na ul. Pułaskiego

RZESZÓW. W parku na ul. Pułaskiego doszło wczoraj do rozboju.  Patrolujący ten rejon policjanci zauważyli mężczyznę z obrażeniami głowy.  Zatrzymano 4 osoby. 

Konie, wozy policyjne, robot pirotechniczny i wiele więcej… czyli Piknik Policyjny! (FILM)

RZESZÓW. W niedzielę w Rzeszowie odbył się Piknik Policyjny w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie z okazji 95-lecia ustanowienia Policji Państwowej. Były psy policyjne, konie, specjalistyczny sprzęt oraz wozy policyjne. Można też było przebrać się w strój policjanta!

Wyłudzał pieniądze „na wnuczka”? Policjanci zatrzymali podejrzanego (FILM)

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę, który podejrzany jest o to, że wyłudzał pieniądze od starszych ludzi, podając się za ich wnuczka. Policjantów zawiadomiła kobieta, do której zadzwonił, podając się za jej wnuka i że miał wypadek a teraz potrzebuje pieniędzy na wpłacenie kaucji. Kobieta jednak nie dała się nabrać i zawiadomiła Policję. 

Policyjny piknik w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Muzeum Okręgowe w Rzeszowie we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie wspólnie zorganizowali piknik podczas którego wszyscy odwiedzający mogli się dowiedzieć m.in. jak zostać policjantem, czym zajmują się antyterroryści, jakie tajemnice odkrywają eksperci kryminalistyki, a także na czym polega praca policjantów ruchu drogowego. Impreza otwarła tegoroczne obchody Święta Policji na Podkarpaciu.

Pirat drogowy pędził ponad 180 km/h (FILM)

Funkcjonariusze łańcuckiej drogówki dostrzegli pirata drogowego, który przez miejscowość Kosina pędził krajową „czwórką” z prędkością ponad 180 km/h. 21-letni kierowca mitsubishi eclipse został zatrzymany po policyjnym pościgu. Za popełnione wykroczenia policjanci ukarali go mandatem maksymalnej wysokości.

Zatrzymano podejrzanych o kradzież roweru za 2 tyś. złotych

RZESZÓW. Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież roweru wartego ok. 2 tyś. złotych, skradzionego z prywatnej posesji w Rzeszowie. 

Kalendarz Imprez

<< Sierpień 2014 >>
PWŚCPSN
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI