Google

Pomylił pociągi i… ukradł rowery w Rzeszowie

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. 28-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Wszystko to dzięki natychmiastowemu zgłoszeniu kradzieży przez poszkodowanych.

Był poszukiwany listem gończym, rozpoznał go policjant po służbie

RZESZÓW. Policjant wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszukiwanego ujęto w okolicach Dworca PKS. 

Dwaj siedemnastolatkowie odpowiedzą za posiadanie narkotyków

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch 17-latków za posiadanie narkotyków. Jeden z nich udzielił narkotyków koledze. Teraz oboje odpowiedzą za posiadanie nielegalnych środków odurzających. 

Sfałszowali zaświadczenia, chcieli wyłudzić kredyty

RZESZÓW. W jednej z placówek finansowych w Rzeszowie próbowano wyłudzić kredyty, podając fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. Chcieli wyłudzić 7,8 tys kredytu.

Kolejna osoba z Rzeszowa zaginęła

RZESZÓW. 66-letni Tadeusz Pająk. Wyszedł z domu 3 września. Do tej pory nie wrócił. 

Zaginął 26-letni Krystian. Pomóż go odnaleźć

RZESZÓW/BRATKOWICE. Zaginął Krystian Pasło, 26-letni mieszkaniec Bratkowic. Wyszedł z domu w piątek o godz. 19.00 i do tej pory nie dał znaku życia rodzinie. Szuka go Policja, która prosi o pomoc każdego, kto widział Krystiana. 

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

RZESZÓW. Dwudziestu dwóch policjantów oraz pies tropiący szukali zaginionego 52-latka, który wczoraj wyjechał z domy w godzinach popołudniowych. Istniała możliwość, że targnie się na swoje życie, dlatego rodzina zawiadomiła Policję. 

Trzy auta zderzyły się w Jasionce

RZESZÓW/Jasionka. Wczoraj w Jasionce zderzyły się trzy auta. Kierowca, jadący volkswagenem passatem chciał skręcić na lotnisko i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem ducato. Siła uderzenia spowodowała, że volkswagen został zepchnięty na inny pojazd. Poszkodowane są cztery osoby. 

Kalendarz Imprez

<< Listopad 2014 >>
PWŚCPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI