Google

Wypadek w Rudnej Małej. 7 osób rannych

RZESZÓW. Wczoraj ok. godz. 23.00 w Rudnej Małej koło Rzeszowa doszło do wypadku. Toyota zderzyła się z seatem. Siedem osób zostało rannych i trafiło do szpitala. 

Zaginął Dominik Rusinek. Widziałeś go? Pomóż znaleźć

RZESZÓW. 21- letni mieszkaniec Rzeszowa, Dominik Rusinek zaginął. Wyszedł z domu początkiem sierpnia i do tej pory się nie pojawił. Nie można nawiązać z nim żadnego kontaktu. 

Trzy auta zderzyły się w Lutoryżu

RZESZÓW/PODKARPACIE. Wczoraj w Lutoryżu zderzyły się 3 auta. Gdy volkswagen golf chciał skręcić w lewo, najechał na niego fiat seicento, jadący w kierunku Strzyżowa. Fiat przemieścił się na przeciwny pas, gdzie zderzył się z jadącą skodą. 

Groził, że odbierze sobie życie. Znaleźli go po 4 godzinach poszukiwań

RZESZÓW. 36-letniego mieszkańca Rzeszowa szukało kilkunastu policjantów i strażaków ochotników. Mężczyzna przebywał u rodziny w Pułankach, skąd wyszedł, grożąc że odbierze sobie życie. 

Długi weekend: 35 wypadków, 57 nietrzeźwych kierowców

RZESZÓW/PODKARPACIE. Przez 4 dni długiego weekendu trwała policyjna akcja „Sierpniowy weekend” w ramach której Policjanci sprawdzali kierowców na drogach. Zatrzymano 57 nietrzeźwych kierowców. 

„Sierpniowy weekend” – Policjanci będą sprawdzać kierowców

RZESZÓW/PODKARPACIE. Uważajcie kierowcy. Dziś rozpoczęła się akcja Policji o kryptonimie ”Sierpniowy weekend”. Policjanci od dzisiejszego poranka do niedzieli będą sprawdzać pojazdy i ich kierowców. 

Niecodzienne zdarzenie w Niebylcu. Jeleń uderzył w samochód

NIEBYLEC / PODKARPACIE. Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło w sobotę w Niebylcu, na drodze krajowej nr 19. Na jezdnię dość niepodziewanie wbiegł jeleń, uderzając w osobowego opla. Pasażerka pojazdu została przewieziona do szpitala.

Gwałciciel sam zgłosił się na Policję. Ukrywał się przez 10 lat!

RZESZÓW. 33-letni mężczyzna, poszukiwany za popełnienie gwałtu, fałszerstwa i rozboju sam zgłosił się na Policję. Na Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie powiedział, że chce ponieść karę i rozpocząć normalne życie. 

Kalendarz Imprez

<< Sierpień 2014 >>
PWŚCPSN
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI