Google

Udawał przyjaciela, a później ukradł pieniądze

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. Pokrzywdzony przebywał u kolegi w podrzeszowskiej miejscowości. Tam wspólnie z gospodarzem i jego znajomym pili alkohol. Dzień później ten drugi mężczyzna przemocą skradł pokrzywdzonemu 1400 złotych.

Kolega od kieliszka okradł znajomego

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. Pokrzywdzony przebywał u kolegi w podrzeszowskiej miejscowości. Tam wspólnie z gospodarzem i jego znajomym pili alkohol. Dzień później ten drugi mężczyzna przemocą skradł pokrzywdzonemu 1400 złotych.

16-latek zabił swoją dziewczynę, która była w ciąży?

STALOWA WOLA/ PODKARPACIE. W piątek zaginęła 17-letnia Małgorzata, która była w ciąży. W poniedziałek psy policyjne wytropiły zakopane ciało dziewczyny w sosnowym młodniku koło cmentarza.

Wypadek w Stobiernej. Trzy osoby transportowane do szpitala

POWIAT RZESZOWSKI. Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego w Stobiernej w pow. rzeszowskim na drodze krajowej nr 19. Tuż po godz. 14:00 doszło tam do zderzenia samochodów: peugeota, fiata punto i volvo. Trzy osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala. Na drodze są utrudnienia.

RZESZÓW: Syn usiłował zabić matkę nożem. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala

RZESZÓW: Policjanci interweniowali w mieszkaniu, gdzie doszło do ugodzenia nożem kobiety. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 47-letniego syna kobiety, która z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Wypadek na przejściu dla pieszych. Dwójka dzieci w szpitalu

RZESZÓW. Dwójka dzieci trafiła do szpitala po tym jak na przejściu dla pieszych została potrącona przez samochód osobowy. 25-kierująca VW była trzeźwa.

RZESZÓW: Marihuana w mieszkaniu. 24 i 26-latek zatrzymani przez policję

RZESZÓW. Policjanci w wydziału kryminalnego przeszukali mieszkanie 24-latka z Rzeszowa i znaleźli w nim prawie 80 gramów marihuany. Chłopak odpowie teraz z uprawę, udzielanie i handel narkotykami. Razem z nim policja zatrzymała jego wspólnika.

18-latek atakował i okradał przechodniów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu na Nowym Mieście zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg rozbojów. Od lutego zatrzymany dokonał 7 tego typu przestępstw. Stosując przemoc kradł swoim ofiarom portfele, telefony, a nawet części garderoby.

Kalendarz Imprez

<< Kwiecień 2014 >>
PWŚCPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy