Google

RZESZÓW: Niszczył zaparkowane pod blokiem samochody

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie kilku samochodów na przyblokowym parkingu. Samochody uszkodził w noc sylwestrową, bo jak twierdził zdenerwowało go źle zaparkowane auto. Prowadzący postępowanie funkcjonariusze oszacowali, że swoim zachowaniem spowodował straty na kwotę niemal 6 tys. złotych.

Podkarpaccy policjanci mają nowego komendanta

RZESZÓW. Inspektor Krzysztof Pobuta został nowym komendantem wojewódzkim policji w Rzeszowie. Na tym stanowisku zastąpił Zdzisława Stopczyka.

Zabił sąsiada? Areszt dla wykładowcy Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na trzy miesiące aresztu sąd skazał 59-letniego Waldemara B. – wykładowcę UR. Mężczyznę podejrzewa się o zabójstwo sąsiada, do którego doszło z soboty na niedzielę w domku letniskowym w Rymanowie Zdroju.

Chciał uciec do Londynu. Strażnicy złapali go w Jasionce

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od ośmiu lat był poszukiwany listem gończym. W sobotę funkcjonariusze Straży Granicznej złapali 28-latka na lotnisku w Jasionce, skąd miał wylecieć do Londynu.

Dramat w Jaśle. Znaleziono dwa ciała przysypane ziemią

JASŁO / PODKARPACIE. Do tragicznych wydarzeń doszło w Jaśle. W sobotę około godziny 13:00 przy ul. Fabrycznej znaleziono ciała dwóch mężczyzn, którzy leżeli przysypani ziemią. 

„Służyć wiernie Narodowi…”. 38 nowych funkcjonariuszy w KWP w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie ma 38 nowych policjantów. Ślubowanie złożyli we wtorek 5 stycznia. Teraz czeka ich ciężka przeprawa – wszyscy jadą do szkoły policyjnej na specjalne szkolenie. 

„Cichy zabójca” w Rzeszowie. 2 osoby nie żyją

PODKARPACIE. Niedziela upłynęła pod znakiem tragicznych informacji. 25-latek z Rzeszowa oraz 47-latek z powiatu dębickiego zatruli się tlenkiem węgla i zmarli. Zaczadzeniu uległa też 4-osobowa rodzina, która trafiła do szpitala.

Dał policji 100 zł. Mieli go zawieźć na dworzec

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wręczył im łapówkę. Do przestępstwa doszło, gdy policjanci przewozili go do izby wytrzeźwień. W zamian za 100 zł funkcjonariusze mieli odstąpić od osadzania i zawieźć go na dworzec.

Kalendarz Imprez

<< Luty 2016 >>
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 1 2 3 4 5 6
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy