Google

Policja poszukuje sprawców pobicia małoletniego (NAGRANIE Z MONITORINGU)

PODKARPACIE. Komenda Miejska Policji w Przemyślu poszukuje sprawców brutalnego pobicia małoletniego chłopaka. Do zdarzenia doszło 29 marca 2016 roku przy ul. Bema w Przemyślu. Za zgodą Prokuratury Rejonowej w Przemyślu publikujemy nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowano powyższe zdarzenie. Liczymy na Państwa pomoc przy zidentyfikowaniu sprawców.

Po zabójstwie w Witryłowie: Dlaczego doszło do makabrycznej zbrodni?

WITRYŁÓW / GMINA DYDNIA. Mieszkańcy Witryłowa, gdzie w zeszłym tygodniu doszło do potwornego podwójnego morderstwa zadają sobie pytania: dlaczego? Co pchnęło młodego człowieka do zabójstwa ojca i matki? Rodzina Macieja B., który dopuścił się tej strasznej zbrodni cieszy się w Witryłowie dobrą opinią.

RZESZÓW: 15-latek zaatakował nożem w autobusie MPK

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś w autobusie miejskim. Wysiadający z pojazdu 15-latek chcąc uniknąć kontroli, szarpał się z kontrolerem, w ręku trzymał nóż. Chłopak został ujęty i przekazany policjantom.

11-latek zgubił się szukając pokemonów

Policjanci z Przemyśla pomogli 11-latkowi, który w trakcie szukania pokemonów stracił orientację i zgubił się. Chłopiec wystraszył się, bo zrobiło się ciemno, a on oddalił się kilka kilometrów od domu. Nie mógł skontaktować się z bliskimi, lecz zadzwonił pod numer alarmowy 112 i tam znalazł pomoc.

Porwanie Mateusza Szylaka? Siostra zgłosiła sprawę do prokuratury

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rozpoczęło się śledztwo w sprawie rzekomego porwania studenta Politechniki, Mateusza Szylaka. Mija miesiąc od jego zaginięcia. Do tej pory z nikim się nie kontaktował.

Czołówka osobówki z tirem. Ciężko ranni w szpitalu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na ul. Staroniwskiej kierujący fordem stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Śmiertelne potrącenie kobiety na ul. Sienkiewicza

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego potrącenia pieszej przy ulicy Sienkiewicza w Rzeszowie. Kierujący busem cofając na uliczce dojazdowej do bloku, najechał na pieszą. Mimo reanimacji kobieta zmarła.

Ten mężczyzna napadł na bank. Poznajesz go? (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policja ujawnia wizerunek mężczyzny, który dwa dni temu napadł na bank przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Grożąc bronią przypominającą pistolet, ukradł około 10 tysięcy złotych. Poznajesz go?

Kalendarz Imprez

<< Styczeń 2017 >>
PWŚCPSN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy