Google

Podsumowanie ferii: 70 wypadków, 8 tys. mandatów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci podsumowali dwutygodniową akcję „Bezpieczne Ferie 2015″. Podczas trwania ferii funkcjonariusze spotykali się z dziećmi i młodzieżą, by uświadamiać im zagrożenia i uczyć bezpiecznych zachowań.

23 lutego rozpocznie się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

RZESZÓW / PODKARPACIE. Najważniejszym celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Przez cały tydzień zainteresowani będą mogli uzyskać poradę u specjalistów z rożnych dziedzin i instytucji.

21-latek ukradł laptopa… swojej krewnej

ŁAŃCUT. Sprawca wykorzystując nieobecność swojej krewnej zabrał z domu komputer osobisty. 21-latek został zatrzymany, a utracony laptop odzyskano.

Dwóch mężczyzn prowadziło własną uprawę marihuany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli w ich samochodzie funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Narkotyki były również w miejscu zamieszkania jednego z nich. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty.

Styczeń na podkarpackich drogach bardziej niebezpieczny niż rok temu

PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego podsumowali stan bezpieczeństwa na podkarpackich drogach w styczniu 2015 r. Statystyki wskazują, że w porównaniu do ubiegłego roku zwiększyła się liczba wypadków, więcej było też rannych i zabitych w tych zdarzeniach.

Policja prowadzi kontrole ciężarówek, autobusów i mikrobusów

PODKARPACIE. Dziś od rana policjanci bacznie przyglądają się samochodom ciężarowym oraz autobusom i mikrobusom przewożącym pasażerów. Wzmożone kontrole prowadzone są w ramach akcji „Truck” i „Bus”.

Kradli materiały budowlane i silniki elektryczne. Grozi im 10 lat więzienia

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o szereg włamań i kradzieży na terenie gminy Trzebownisko. Podejrzani włamywali się i okradali nowo budowane domy i niezamieszkałe budynki.

Troje pieszych ucierpiało w dwóch wypadkach

RZESZÓW. Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków z udziałem pieszych. W ich wyniku troje przechodniów odniosło obrażenia.

Kalendarz Imprez

<< Marzec 2015 >>
PWŚCPSN
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI