Google

Zatrzymano podejrzanych o kradzież roweru za 2 tyś. złotych

RZESZÓW. Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież roweru wartego ok. 2 tyś. złotych, skradzionego z prywatnej posesji w Rzeszowie. 

CBŚ rozbiło grupę przestępczą zajmującą się legalizacją luksusowych samochodów

Centralne Biuro Śledcze rozbiło zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się legalizacją luksusowych samochodów pochodzących z przestępstw popełnianych na terytorium krajów Unii Europejskiej. Grupa zajmowała się również wyłudzaniem podatku VAT.

Włamali się do… automatu ze słodyczami

RZESZÓW. Jak podaje Policja, dziewczyna i dwóch chłopców podejrzani są o włamanie się do… automatu ze słodyczami i napojami przy hali Podpromie. 

Wypadek na ul. Dąbrowskiego

RZESZÓW. W poniedziałek na ul. Dąbrowskiego doszło do wypadku.  Kierujący seatem zderzył się z motocyklistą, jadącym z ulicy Podkarpackiej. 

Przy ul. Warszawskiej znęcano się nad zwierzętami?

RZESZÓW. W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie, jakoby na ul. Warszawskiej znęcano się nad końmi. Według zgłoszenia zwierzęta miały być głodzone.

Ukradli rowery rok temu. Teraz zostali złapani

RZESZÓW. Zatrzymano osoby podejrzane o kradzież rowerów w czerwcu ubiegłego roku, kiedy to z posesji, przy ul. Mrągowej ukradziono trzy rowery. 

Policjanci CBŚ rozbili grupę narkotykową, działającą m. in. na Podkarpaciu

RZESZÓW/PODKARPACIE. Policjanci CBŚ KGP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze międzynarodowym, działającą głównie na terenie Holandii, województw dolnośląskiego, podkarpackiego i małopolskiego.  zabezpieczono amfetaminę o czarnorynkowej wartości około 45 300 zł.

Samochód stoczył się z kilkumetrowej skarpy

RZESZÓW/PODKARPACIE. W poniedziałek doszło w Szklarach do groźnego wypadku. Samochód zjechał na pobocze i stoczył się z kilkumetrowej skarpy. 

Kalendarz Imprez

<< Lipiec 2014 >>
PWŚCPSN
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI