Google

Policyjna akcja „Znicz”

RZESZÓW. Dziś rozpoczęła się policyjna akcja znicz. Do 3 listopada na drogach służbę będzie pełnić zwiększona ilość policjantów. Dodatkowo, w obrębie rzeszowskich cmentarzy nastąpi zmiana w ruchu.

Zmiana organizacji ruchu przy ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Trwa remont budynków Miejskiej Policji w Rzeszowie, dlatego też odcinek chodnika przy ul. Lisa Kuli został zamknięty. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu zarówno do pieszych, jak i kierowców.

Cztery samochody zderzyły się w Krasnem

RZESZÓW/PODKARPACIE. Cztery samochody brały udział w wypadku pod Krasnem, w którym obrażenia poniosły trzy osoby. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Bawił się z nieznajomymi i zaprosił ich do domu. Został przez nich okradziony

RZESZÓW. Pewien mieszkaniec Rzeszowa chyba na zawsze zapamięta sobie lekcję, jak niebezpiecznym jest zapraszać nieznajomych do domu. Wspólnie pili alkohol, goście skorzystali też z noclegu. Rano jednak gospodarz nie znalazł już ani gości, ani swoich wartościowych przedmiotów.

Pomylił pociągi i… ukradł rowery w Rzeszowie

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. 28-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Wszystko to dzięki natychmiastowemu zgłoszeniu kradzieży przez poszkodowanych.

Był poszukiwany listem gończym, rozpoznał go policjant po służbie

RZESZÓW. Policjant wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszukiwanego ujęto w okolicach Dworca PKS. 

Dwaj siedemnastolatkowie odpowiedzą za posiadanie narkotyków

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch 17-latków za posiadanie narkotyków. Jeden z nich udzielił narkotyków koledze. Teraz oboje odpowiedzą za posiadanie nielegalnych środków odurzających. 

Sfałszowali zaświadczenia, chcieli wyłudzić kredyty

RZESZÓW. W jednej z placówek finansowych w Rzeszowie próbowano wyłudzić kredyty, podając fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. Chcieli wyłudzić 7,8 tys kredytu.

Kalendarz Imprez

<< Listopad 2014 >>
PWŚCPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI