Google

Kokaina, amfetamina, mefedron… Policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Przy zatrzymanym oraz w jego samochodzie i mieszkaniu policjanci znaleźli znaczne ilości różnych substancji odurzających. Były wśród nich kokaina, amfetamina, mefedron.

Wypadek na drodze krajowej w Boguchwale. Trzy osoby trafiły do szpitala

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Boguchwale. Kierujący Oplem jadąc w kierunku Rzeszowa zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującą BMW. W wyniku wypadku 3 osoby odniosły obrażenia.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych. Będą rozdawać odblaski

RZESZÓW / PODKARPACIE. W najbliższy czwartek na drogach powiatu rzeszowskiego policjanci ruchu drogowego będą rozdawać odblaski pieszym. Policjantom towarzyszyć będą pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie, który jest fundatorem odblasków.

Policyjna akcja „Znicz”

RZESZÓW. Dziś rozpoczęła się policyjna akcja znicz. Do 3 listopada na drogach służbę będzie pełnić zwiększona ilość policjantów. Dodatkowo, w obrębie rzeszowskich cmentarzy nastąpi zmiana w ruchu.

Zmiana organizacji ruchu przy ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Trwa remont budynków Miejskiej Policji w Rzeszowie, dlatego też odcinek chodnika przy ul. Lisa Kuli został zamknięty. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu zarówno do pieszych, jak i kierowców.

Cztery samochody zderzyły się w Krasnem

RZESZÓW/PODKARPACIE. Cztery samochody brały udział w wypadku pod Krasnem, w którym obrażenia poniosły trzy osoby. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Bawił się z nieznajomymi i zaprosił ich do domu. Został przez nich okradziony

RZESZÓW. Pewien mieszkaniec Rzeszowa chyba na zawsze zapamięta sobie lekcję, jak niebezpiecznym jest zapraszać nieznajomych do domu. Wspólnie pili alkohol, goście skorzystali też z noclegu. Rano jednak gospodarz nie znalazł już ani gości, ani swoich wartościowych przedmiotów.

Pomylił pociągi i… ukradł rowery w Rzeszowie

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. 28-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Wszystko to dzięki natychmiastowemu zgłoszeniu kradzieży przez poszkodowanych.

Kalendarz Imprez

<< Grudzień 2014 >>
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ

Ostatnie filmy

Transmisje Mszy

BLOGI