Kradł rowery? 36-latek w rękach policji

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pięć zarzutów przedstawili policjanci mężczyźnie podejrzanemu o kradzieże rowerów. Zatrzymali go policjanci z Komisariatu na Nowym Mieście, którzy rozpoznali go w pobliżu jednego z lombardów.

b

foto: archiwum rzeszow24.pl

Rzeszowscy policjanci prowadzą szereg postępowań przygotowawczych dotyczących powtarzających się kradzieży rowerów. Z zebranych informacji wynikało, że podejrzewanym o kradzieże jest 36-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Mężczyzna wpadł, gdy w pobliżu jednego z lombardów rozpoznali go policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Został zatrzymany. Był znany policjantom z wcześniejszych kradzieży. Okazało się również, że mężczyzna nie powrócił z przepustki do zakładu karnego. Nim został tam przewieziony policjanci z komisariatu w śródmieściu przedstawili mu 5 zarzutów. Dotyczyły kradzieży rowerów na terenie Rzeszowa, do których doszło w sierpniu i wrześniu. Usłyszał również zarzut paserstwa.

Zbierając materiał dowodowy funkcjonariusze odzyskali jeden ze skradzionych rowerów. Jednoślad już został zwrócony właścicielowi. Zarzutów może być więcej bo nad wszechstronnym wyjaśnieniem sprawy dalej pracują policjanci.

źródło: KMP Rzeszów

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: