KATALOG FIRM

Skoki Spadochronowe

518 710 321
38-500 Rzeszów, Krasne

Skoki spadochronowe. Szkolenia i kursy spadochronowe. Spadochronowe skoki, skoki doskonalące, skoki tandemowe. Spadochronowe kursy AFF. Galeria skoków.


Opis rozszerzony

  Skoki spadochronowe  w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, przy minimalnym stresie i pełnym bezpieczeństwie. Skoki tandemowe zdecydowanie różnią się od tradycyjnych skoków desantowych oferowanych w aeroklubach regionalnych.

Początkujący skoczek (pasażer) ubrany jest w specjalną uprząż, którą podpina się do uprzęży instruktora.   Skoki spadochronowe ,  wykonywane są z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 min. W tym czasie pasażer może sterować spadochronem do wysokości 500 metrów, po czym oddaje sterówki pilotowi tandemu.

W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo łagodne ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania pasażer unosi nogi tak, aby instruktor wylądował za niego.

 Aby wykonać tandemowy skok spadochronowy nie musisz przechodzić badań lekarskich. Po przyjeździe na lotnisko przechodzisz tylko krótkie przeszkolenie, w którym wyjaśniamy jak należy ułożyć ciało podczas swobodnego spadania, wyposażamy w uprząż, kombinezon oraz gogle. Istnieje również możliwość nagrania całego skoku na płycie DVD, oraz wykonanie zdjęć, co na pewno będzie wspaniałą pamiątką.

PRZEŻYJ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ I ZADZWOŃ DO NAS ABY UMÓWIĆ SIĘ NA SKOK SPADOCHRONOWY

Więcej na stronie Skoki spadochronowe

Stadniny koni
Nauka jazdy konnej  polega na współpracy jeźdźca z koniem. Koń i człowiek powinni tworzyć jedną, harmonijną całość, działającą lekko, bez przemocy i większego wysiłku dla człowieka.

Lokalizacja