Google

Chrześcijaństwo na ekranie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Aż 24 projekcje będzie można zobaczyć na Festiwalu Filmów Chrześcijańskich „Arka”. To nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatorów.

"Młody Mesjasz" (FILM)

6 maja na ekrany polskich kin wchodzi wyjątkowy film, opowiadający o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą mu zadać sobie pytanie: kim jestem? Film skierowany jest m.in. do dzieci, młodzieży i ich rodzin.

Teatr na jubileusz. Jan Brzechwa w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wiosną na serię spektakli przygotowanych z okazji Jubileuszu 5-lecia Studia Aktorskiego Melpomena. Jubileuszowy cykl przedstawień teatralnych jest realizowany pod honorowym patronatem Teatru Maska w Rzeszowie.

Pierwszy pokaz dokumentu w ramach KineDok Polska w Underground Pub

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Mistrzostwa świata w… układaniu domina oraz próba pokonania różnic kulturowych. W środę (30 marca) o godzinie 20:00 w Underground Pub zostanie wyświetlony dokument „Efekt Domina” w reżyserii Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego.

Grupa MoCarta Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki! (FILM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podróże to nowe miejsca, ciekawi ludzie, zaskakujące przygody i ogromna energia – jednym słowem CZAD. Czad to prędkość, zmiany czasu, hotele, lotniska, utracone bagaże oraz kraj, w którym Grupa jeszcze nie koncertowała.

Rzeszowianin zagrał w filmie. Będzie nominacja do Oscara?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kamil Dobrowolski występujący na co dzień w rzeszowskim Teatrze Maska odegrał rolę w węgierskim filmie „Syn Szawła”. Projekcja otrzymała dziś Złotego Globa i ma szansę być nominowana do Oscara.

„Sherlock i upiorna panna młoda” już 7 stycznia w kinach Helios!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Tej zimy fani Sherlocka będą mieli szansę uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu. Sherlock po raz pierwszy trafi na ekrany kin, a zdobywcy nagród Emmy Benedict Cumberbatch i Martin Freeman zadebiutują w swoich kultowych rolach jako Sherlock Holmes i Dr Watson na dużym ekranie.

Kino Konesera w Heliosie film pt. IMIGRANCI (VIDEO ZWIASTUN)

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę tj. 9.12. o godz. 20:00 w ramach cyklu Kina Konesera na film: IMIGRANCI

Pokaz filmu "Syberiada Polska" i spotkanie z Tadeuszem Domino

RZESZÓW/TYCZYN. Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie  oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Tyczyńskiej zapraszają  na projekcję  filmu „Syberiada Polska”. W pokazie weźmie udział Tadeusz Domino, jeden z żyjących do tej pory zesłańców na Syberię.

W najbliższy poniedziałek kolejna odsłona Kina Kobiet w rzeszowskim Heliosie

RZESZÓW. W poniedziałek (26.08) w kinie Helios w Galerii Rzeszów odbędzie się kolejna odsłona cyklu Kino Kobiet. W jego ramach panie obejrzą film „Miłość po francusku”.

Po wakacjach wraca DKF KLAPS. Znamy już wrześniowy repertuar

RZESZÓW. Od września ponownie zaczyna swą działalność DKF KLAPS, funkcjonujący przy Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Kino Konesera zaprasza na czeski kryminał

RZESZÓW. Już w najbliższą środę (21.08) w ramach cyklicznych pokazów w rzeszowskim Heliosie przy al.Powstańców Warszawy 14 widzowie obejrzą film „W cieniu” z 2012 roku. Początek seansu godz. 19.00.

Kino pełne wrażeń

RZESZÓW. Już od maja w Galerii Nowy Świat działa pierwsze w Rzeszowie kino CINETRIX 6D, najnowocześniejsze kino wielowymiarowe w kraju. To bardzo popularna szczególnie w Japonii i Korei Południowej oraz oczywiście w USA forma rozrywki łącząca obraz w technologii 3D z efektami takimi jak: woda, mgła, śnieg, wiatr, zapach, ogień i ruchome fotele, dzięki czemu widz ma wrażenie, że uczestniczy, a raczej jest bohaterem filmu i na własnej skórze przekonuje się np. jak wygląda świat oczami kota.

Oferta Heliosa na seanse w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych

RZESZÓW. Na wakacje sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę. Wszyscy, którzy zakupią bilet do kina do godziny 13.30 mają szansę wygrać nagrody niespodzianki (bo każdy bilet bierze udział w losowaniu) a co najważniejsze każdy taki bilet jest tańszy!

"Jezioro Łabędzie" w Multikinie

RZESZÓW. Już dzisiaj w rzeszowskim Multikinie zobaczymy premierowy pokaz baletu „Jezioro łabędzie” w wersji 3D. Nagranie zostało zrealizowane w czerwcu tego roku w nowym Teatrze Maryjskim w Petersburgu. Za realizację nagrania w 3D odpowiadał zespół Jamesa Camerona i Vince’a Pace’a, a wykorzystano tę samą technologią użytą wcześniej przy realizacji filmów „Avatar”, „Hugo” czy „Życie Pi”.

Letnie kino Kina "Zorza"

RZESZÓW.Kino Zorza serdecznie zaprasza w weekendowe wieczory. Będzie można zasmakować zimnego piwa lub wybornego wina oraz obejrzeć wiele wspaniałych filmów. Przez cały sezon odbędą się projekcje filmowe, w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych seanse odbywaja się w naszej kawiarni – Filmowej Cafe.

W najbliższy piątek w sieci kin Helios - "Maraton strachu"

RZESZÓW. W piątek 19 lipca w sieci kin Helios w całej Polsce odbędzie się „Maraton strachu”. Przedpremierowo w Polsce i równo z premierą światową zagrana zostanie „Obecność”, a potem jeszcze trzy bardzo mocne filmy grozy, które nawet po powrocie do domu nie dadzą zasnąć uczestnikom maratonu.

Springsteen&I - Rzeszów 22 lipca

RZESZÓW. 22 lipca o godzinie 20:00 w Multikinie do obejrzenia koncert Springsteen & I. Film powstał z materiałów przygotowanych przez fanów. Dzieło ukazuje jak muzyka Bruce’a Springsteena wpływa na ich życie. Za reżyserię projektu odpowiada Baillie Walsh. Produkcją zajęli się Ridley Scott Associates i Mr Wolf.

Kino Zorza zaprasza do udziału w "magicznym" konkursie

RZESZÓW. Kino „Zorza” zaprasza na konkurs związany z filmem „Iluzja”. Wystarczy tylko dokończyć zdanie ” Gdybym była/ był Iluzjonistą…” i przede wszystkim jak zapewniają organizatorzy konkursu, obudzić swoja wyobraźnię.

Babskie wieczory w Kinie Helios

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Pan młody zaprasza na ślub swoich rodziców, ci jednak są po rozwodzie i niechętnie chcą się spotykać. Postanowili jednak zataić przed synem te informację i udawać przed synem szczęśliwe małżeństwo.

Kalendarz Imprez

<< Marzec 2018 >>
PWŚCPSN
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy