REKLAMA
TOMASZ PORĘBA GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA
REKLAMA

II potańcówka dla seniorów na Bulwarach

Po wielkim sukcesie pierwszej Potańcówki Miejskiej dla Seniorów, Rzeszowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców na drugą edycję plenerowej zabawy, która odbędzie się w sobotę 29 września 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Impreza jest realizowana w ramach wrześniowej akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Wstęp na zabawę jest bezpłatny.

Fotografia - II Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK)

Foto: Materiał nadesłany

Akcja „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce” to cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych dla Seniorów, które odbywają się we wrześniu 2018 na terenie całego Rzeszowa. W ramach miejskiej akcji dedykowanej mieszkańcom powyżej 60 roku życia, Rzeszowski Dom Kultury zrealizował 16 września 2018 roku pierwszą edycję Potańcówki Miejskiej dla Seniorów.
W plenerowej zabawie na rzeszowskich Bulwarach wzięło udział kilkuset aktywnych Seniorów, którzy zgodnie z przewodnim hasłem inicjatywy pokazali „jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”.

II Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 29 września 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny i rozpocznie się ona o godzinie 16:00. Uczestnicy po raz kolejny zyskają możliwość wspólnej zabawy przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej. Przygotowany zostanie także punkt gastronomiczny, a dla najwytrwalszych uczestników przewidziane są upominki.

Impreza została sfinansowana z budżetu Gminy Miasto Rzeszów i jest organizowana przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.

Źródło: Materiał nadesłany

26-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.