Hydraulik, elektroinstalator i elektromonter znajdą pracę w Niemczech

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowiskach hydraulika, elektroinstalatora lub elektromontera.

 

niemmm

ZDJ. sxc.hu

 

Do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników budowlanych z zakresu montażu instalacji elektrycznych i wodno- kanalizacyjnych – wyjaśnia Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Firma oczekuje od kandydatów doświadczenia zawodowego oraz znajomości języka niemieckiego. Jeśli ktoś jednak jest doświadczony w zawodzie, a nie zna języka niemieckiego, pracodawca zobowiązuje się do opłacenia kursu językowego na terenie Podkarpacia.

 

Pracodawca zatrudni około 50 osób do pracy w systemie zmianowym na pełen etat i zobowiązuje się do wynagrodzenia 10 euro za godzinę.

 

Osoby z Podkarpacia zainteresowane ofertą pracy mogą przesyłać swoje CV na adres  poczty elektronicznej doradców EURES: Marty Russek – mrussek@wup-rzeszow.pl oraz Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można również uzyskać pod numerem telefonu 17 850 92 23 oraz na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

 

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Hydraulik, elektroinstalator i elektromonter znajdą pracę w Niemczech”

  1. Wysyłajcie dalej na "roboty do Niemiec" biedną podkarpacka młodzież napisał(a):

    a już niedługo rodzicom tej młodzieży nie będzie miał kto podać szklanki wody !

    Co za bezsensowne trwonienie kapitału ludzkiego w Polsce!! Za okupacji był przymus robót w Niemczech . Teraz Polskie państwo i Polskie urzędy wysyłają na „roboty”

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: