REKLAMA

Gdzie na sylwestra 2019/2020 w Rzeszowie? – Oferty sylwestrowe

Sylwester to jedno z najważniejszych wydarzeń każdego roku, dlatego warto zadbać o to, aby przeżyć go jak najlepiej. Zastanawiasz się, gdzie spędzić ten dzień? W Rzeszowie znajdziesz sporo ciekawych ofert ze wspaniałą oprawą muzyczną, która poderwie do tańca nawet najbardziej opornych. Uwielbiasz słuchać hitów z lat 90’, a może bardziej kręcą się meksykańskie rytmy? Mamy dla Ciebie kilka idealnych propozycji.

Hotel Bristol Tradition & Luxury – Bal Sylwestrowy Gwieździsta Noc

Hotel Bristol Tradition & Luxury to hotel w Rzeszowie, który znajduje się w samym jego sercu, czyli w Rynku. To luksusowy obiekt, który zachwyca oryginalnym wnętrzem i wysoką jakością obsługi. Jeśli cenisz sobie klasę, szyk i elegancję oraz marzysz o spędzeniu nocy sylwestrowej w 5-gwiazdkowym hotelu, wybierz Bal Sylwestrowy Gwieździsta Noc. Uczestnicy zabawy będą mieli do dyspozycji open bar z wódką, piwami i winem. W ofercie znajdują się też zimne i gorące napoje oraz kieliszek wina musującego na powitanie Nowego Roku. Podczas balu serwowana będzie uroczysta 4-daniowa kolacja. W cenie jest też bufet ciepły, zimny i deserowy. O oprawę muzyczną zadba DJ i wodzirej, a gościem wieczoru będzie Maja Hyży. Podczas zabawy przewidywany jest występ tancerek, który uświetni ten wyjątkowy wieczór.

Więcej informacji na temat Sylwestra w Hotelu Bristol

Restauracja Patio Rzeszów & Grand Hotel Boutique – Sylwester w stylu lat 90’

Restauracja Patio mieści się w samym sercu 4-gwiazdkowego Hotelu Grand i zachwyca dużą przestrzenią oraz ciekawą aranżacją wnętrza. Składa się ona z lobby i dwóch antresol. To miejsce, w którym spędzisz niezapomnianego Sylwestra z ukochaną osobą czy znajomymi. Sylwestrowy wieczór uświetni muzyka na żywo, a dokładniej hity lat 90’, które goszczą w sercach wielu miłośników zabawy do białego rana. Na start przewidywany jest welcome drink, a każda para otrzyma butelkę wódki. Goście będą mieli też dostęp do bufetu z ciepłymi, zimnymi i deserowymi przekąskami. Oferta obejmuje również uroczystą kolację składającą się z 4 dań. Nowy Rok zostanie przywitany toastem.

Więcej informacji na temat Sylwestra w Hotelu Grand

Restauracja Folk & Hotel Bristol Tradition & Luxury – Sylwester Black&White

Restauracja Folk to miejsce, w którym można zjeść regionalne dania, odpowiadające preferencjom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników jedzenia. Lokal jest usytuowany tuż przy Rynku, więc rozciąga się z niego piękny widok. W noc sylwestrową o oprawę muzyczną w restauracji Folk zadba DJ wraz z wodzirejem, dodatkowo na scenie gościnnie pojawi się też Maja Hyży. Parkiet taneczny pomieści wszystkich miłośników zabawy, więc będziesz mógł wytańczyć się za wszystkie czasy przy nastrojowych rytmach. Poza świetną zabawą pakiet sylwestrowy obejmuje też smaczną kuchnię, czyli 4-daniową kolację, zimny i ciepły bufet, w tym dodatkową ciepłą kolację o północy, a także zimne i gorące napoje. W cenie jest też butelka wódki lub wina na parę i kieliszek wina musującego przy powitaniu Nowego Roku

Stary Browar Rzeszowski & Hotel Bristol Tradition & Luxury – Sylwester Fiesta Mexicana

Znajdujący się tuż przy Rynku Stary Browar Rzeszowski to pierwszy w tym mieście mini browar restauracyjny, który zdobył już wiele nagród w konkursach browarów rzemieślniczych. Lokal wyróżnia nie tylko dobre jedzenie i oryginalny w smaku alkohol, ale też ciekawie zaaranżowane wnętrze. Loże w kształcie beczek, podłoga z cegły i drewniane stoły gwarantują niezapomnianą atmosferę. Zabawa sylwestrowa w takim miejscu to strzał w dziesiątkę. Oprawę muzyczną zapewnia DJ i wodzirej, a gościnnie na scenie wystąpi Maja Hyży. Meksykańskie rytmy zachęcą do poruszania się nawet zdeklarowanych przeciwników tańca. Podczas zabawy przewidywany jest pokaz tancerek, przygotowana będzie też ścianka do robienia pamiątkowych zdjęć. Przybyli goście na powitanie dostaną kufel piwa albo tequillę sunrise. W ofercie jest też bufet ciepły i zimny oraz 2-daniowa kolacja. Nowy Rok zostanie przywitany z kieliszkiem wina musującego.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

15-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Inline
Inline