FINAŁ: Zwycięstwa Hutnika Kraków i Czarnych Rząśnia w drugim dniu katowickiego turnieju (WYNIKI, RETRANSMISJE)

KATOWICE / ŚLĄSK. Zwycięstwa 3:0 Hutnika Dobry Wynik Kraków nad Centrum Augustów oraz Czarnych Wirex Rząśnia nad Beewatec Bielawianką Bester Bielawa oglądali kibice podczas drugiego dnia turnieju finałowego o wejście do I ligi, który odbywa się w Katowicach. Stało się zatem jasne, kto zagra w niedzielę w najważniejszych pojedynkach zawodów.

Patronem medialnym turnieju finałowego są portale: Esanok.pl i Rzeszów24.pl.

UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków – UKS Centrum Augustów 3:0 (21, 22, 24)

Hutnik: Adamski, Ferek, Maruszczyk, Golec, Sokołowski, Obuchowicz, Szymczak (libero) oraz Kołek. Trener: Piwowar.

Centrum: Tomczak, Iwanowicz, Szlejter, Leik, Sapiński, Wasilewski, Bonisławski (libero) oraz Matyśniak, Karniłowicz, Ostaszewski. Trener: Iwanowicz.

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU UKS HUTNIK DOBRY WYNIK KRAKÓW – UKS CENTRUM AUGUSTÓW (SET 1)

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU UKS HUTNIK DOBRY WYNIK KRAKÓW – UKS CENTRUM AUGUSTÓW (SET 2 i 3)

KS Beewatec Bielawianka Bester Bielawa – Czarni Wirex Rząśnia 0:3 (17, 19, 10)

Bielawianka: Durski, Tomiałowicz, Strubbe, Pizuński, Jurczyński, Glinka, Kukla (libero) oraz Surtel, Leński, Polakowski. Trener: Jarosz.

Czarni: Matejczyk, Sikorski, Rohnka, Frankowski, Konieczny, Narowski, Mikołajczyk (libero) oraz Woźniak, Koźmiński, Ignaciuk. Trener: Augustyniak.

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU KS BEEWATEC BIELAWIANKA BESTER BIELAWA – CZARNI WIREX RZĄŚNIA

Tym samym zespoły z Augustowa i Bielawy odpadły z dalszej rywalizacji. O dwie przepustki, powalczą w niedzielę drużyny z Katowic, Krakowa, Gorzowa Wielkopolskiego i Rząśni.

Jutro kolejne mecze. Wyniki spotkań Katowic z Krakowem i Gorzowa Wielkopolskiego z Rząśnią ustalą rywali, którzy zagrają ze sobą w niedzielę. Zwycięzcy awansują do I ligi.

FINAŁ: Katowice i Gorzów Wlkp. wygrywają w pierwszym dniu turnieju. Walka o I ligę trwa (WYNIKI, RETRANSMISJE)

Decydująca walka o I ligę siatkarzy. Transmisje na żywo tylko w Esanok.pl!