Dołącz do grupy tanecznej ArtDance. Przesłuchania już 15 września

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież na casting do reprezentacji tanecznej ArtDance, który odbędzie się 15 września 2015 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Staromieście”. Grupa łączy elementy show-dance, akrobatyki i tańca klasycznego.

Grupa reprezentacyjna ArtDance powstała w październiku 2014 roku z inicjatywy Karoliny Słonki (instruktor, choreograf i magister sztuki) oraz Oksany Kostoń-Vailo (instruktor tańca nowoczesnego, tańca klasycznego i belly dance). Głównym zadaniem zespołu jest reprezentowanie Rzeszowskiego Domu Kultury oraz miasta Rzeszowa podczas ogólnopolskich i międzynarodowych przeglądów tanecznych. Najważniejszym, dotychczasowym sukcesem grupy ArtDance było zdobycie pierwszego miejsca w kategorii „Taniec do lat 12” podczas Europejskiego Festiwalu Sztuki „Pižo a Penda”, który odbył się w dniach 27 – 28 marca 2015 roku w Słowackich miastach Humenne i Michalovce.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do zespołu dzieci i młodzież w wieku od 7 roku życia mające doświadczenie taneczne. Casting do reprezentacji tanecznej odbędzie się we wtorek 15 września 2015 roku o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Staromieście” przy ul. Staromiejskiej 43a. Grupa będzie pracować w oparciu o techniki taneczne: show-dance, akrobatyka, taniec klasyczny. Szczegółowe informacje na temat castingu uzyskać można pod numerem telefonu 693 226 257. Liczba miejsc jest ograniczona.

artdance

materiał nadesłany

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: