Do trzech razy sztuka

STRZYŻÓW. Policjanci ze strzyżowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 44-latka, który jednej nocy, dwukrotnie próbował włamać się do różnych sklepów. Za trzecim razem włamał się do sklepu spożywczego, skąd zabrał alkohol i papierosy. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty usiłowania włamania oraz zarzut kradzieży z włamaniem.

633674393


Do włamania doszło w nocy z czwartku na piątek w Strzyżowie. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, po wstępnych ustaleniach rozpoczęli poszukiwania sprawcy, co doprowadziło do zatrzymania podejrzanego w tej sprawie. Z zebranyc przez funkcjonariuszy informacji wynika, że 44-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego wybił szybę w oknie sklepu spożywczego, skąd zabrał alkohol i papierosy.

W trakcie dalszych czynności, kryminalni ustalili, iż mężczyzna tej samej nocy próbował włamać się jeszcze do innego sklepu spożywczego oraz sklepu meblowego. Nie udało mu się to jednak z uwagi na solidne zabezpieczenia.

Włamywacz usłyszał dwa zarzuty usiłowania włamania oraz zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do zarzucanych mu czynów w pełni wyjaśniając okoliczności.

Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KPP Strzyżów

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: