Cztery gole i udany sprawdzian Resovii

RZESZÓW / PODKARPACIE. Resovia Rzeszów pokonała w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną Sokół Nisko 4:0. Bramki dla rzeszowian zdobywali Bartłomiej Buczek i Adrian Chamera.

u

Na 1:0 strzelił Bartłomiej Buczek, który dobrze wyegzekwował rzut karny. W 40. minucie było 2:0 dla Resovii. Dobrą asystą popisał się Michał Ogrodnik, a precyzyjny strzał na gola zamienił Buczek.

W drugiej połowie trener Szydełko zdecydował się na zmianę całej jedenastki. Nie wpłynęło to na zmianę gry “Pasiaków”, którzy ciągle kontrolowali przebieg spotkania.

Dwie bramki dołożył w drugiej części Adrian Chamera i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Resovii 4:0.

Resovia: Pietryka (46′ Lipka) – Domoń (46′ Socha), Makowski (46′ Kowal), Żmuda (46′ Micał) – Pelc (46′ Barszczak), Kmiotek (46′ Rokita), Kaliniec (46′ Świst), Ogrodnik (46′ Chamera), Staszczak (46′ Bieniasz) – Dziedzic (46′ Pałys-Rydzik), Buczek (46′ Feret).