Chłopak z ul. 3. Maja, czyli Artem Furman w "X Factor" (FILM)

RZESZÓW. W zeszłym tygodniu pisaliśmy o Kamilu Bijosiu, który podbił serca jury z programu „The Voice Of Poland”. Nie tylko on próbuje swoich sił w programie typu talent show. Mowa o Artemie Furmanie, który dostał się do programu „X Factor”.

Artem na castingu zaśpiewał ukraińską piosenkę o miłości, pt. „Strzelaj” oraz piosenkę w języku angielskim. Zachwycił jury i otrzymał od nich „4 razy tak” a to oznacza, że może dołączyć do grona finalistów, którzy zawalczą o 100 tyś. złotych.

xfactor

 

ZDJ.: Wikipedia

Artem Furman ma 24 lata, jest absolwentem szkoły muzycznej, gdzie uczył się grać na pianinie a także samoukiem gry na gitarze. Niektórzy mogą go znać z ulic naszego miasta, gdzie często grał i śpiewał, w szczególności na ul. 3 maja, co często nie podobało się strażnikom miejskim.

Artema można teraz oglądać w programie „X Factor” w soboty o godz. 20.00 w TVN-ie.

komentarze 3 do “Chłopak z ul. 3. Maja, czyli Artem Furman w "X Factor" (FILM)”

 1. Anonim napisał(a):

  Artem furman i jego strilaj uwiodlo wiekszosc polskich kobiet pszystoiny mlody sexowny utalentowany ideal zyje z grania na ulicy ludzie wydaja setki by wygral x factora ukrainiec jest dumny z fanow

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Anonim napisał(a):

  Pszystoiniak z ulicy 3maja utalejtoway chlopak podbija serca wrazliwoscia głosem i urodą Artem Furman . Oglądany w x factor podbija serca widzów co cieszy się z wiernych fanów strilaj zakochane kobiety krzyczace przed telewizorami chłopak kojarzy się ze strzelbą i tym innym lepszym od innych głosem

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. Julia napisał(a):

  Artem to niesamowity chłopak, który urzeka swoim głose i zachwyca tych wszystkich tych, którzy mają wrażliwą duszę. Jest wspaniały i bardzo, bardzou talentowany.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: