CBŚ rozbiło grupę przestępczą, w której są pseudokibice (VIDEO)

Siedmiu członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymali policjanci Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymani zajmowali się handlem narkotykami. W grupie są aktywni pseudokibice Sanovii Lesko, jest też funkcjonariusz Służby Więziennej. W zatrzymaniach brali udział policyjni antyterroryści.

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji przy wsparciu policjantów z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców piłkarskich. Grupa działała w powiatach leskim, bieszczadzkim i sanockim. Mężczyźni, którzy ją tworzyli, zajmowali się rozprowadzaniem narkotyków w znacznych ilościach. Handlowali amfetaminą, marihuaną i MDMA.

W ostatnich dniach funkcjonariusze Zarządu w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego KGP zatrzymali jednocześnie 7 członków grupy przestępczej. Policjanci przeszukali w sumie 11 obiektów. Efektem przeszukań było odnalezienie i zabezpieczenie narkotyków i gotówki w kwocie ok. 30 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z handlu narkotykami.

Na wniosek CBŚ i Prokuratury Okręgowej w Krośnie sąd tymczasowo, na 3 miesiące, aresztował czterech zatrzymanych. Trzej pozostali decyzją prokuratora, po wniesieniu poręczeń majątkowych pozostają pod dozorem Policji. Nie wolno im wyjeżdżać z kraju.

Realizacja była efektem kilkumiesięcznej pracy policjantów CBŚ, którzy współdziałali w tej sprawie z Prokuraturą Okręgową w Krośnie. Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte w lipcu br.

Wśród zatrzymanych są pseudokibice klubu Sanovia Lesko oraz funkcjonariusz Służby Więziennej.

Zatrzymanym grożą kary wieloletniego pozbawienia wolności.

Foto: KPP w Sanoku

Jeden komentarz do “CBŚ rozbiło grupę przestępczą, w której są pseudokibice (VIDEO)”

  1. watch test0r0r0 napisał(a):

    Wonderful article! We are linking to this great content on our site. Keep up the great writing.

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: