Boże Ciało i 31 wypadków na drogach Podkarpacia

RZESZÓW. Od 18 do 22 czerwca trwały policyjne działania „Boże Ciało 2014”, w czasie których policjanci dbali o bezpieczeństwo na drodze, sprawdzając m. in. trzeźwość kierowców. Mimo to, ze wstępnych podsumowań wynika, że na drogach Podkarpacia doszło do 31 wypadków. 

pol

 

ZDJ.: KWP

Komenda Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podaje, że w czasie trwania akcji w wypadkach w ruchu drogowym rannych zostało 48 osób. Na szczęście, nikt nie zginął. W ciągu pięciu dni trwania akcji policjanci zatrzymali i udaremnili dalszą jazdę 75 nietrzeźwym kierującym.

Pierwszego dnia trwania akcji doszło do 7 wypadków, zostało rannych 9 osób. Zatrzymano aż 22 nietrzeźwych kierowców Kolejnego dnia doszło tylko do 3 wypadków, ale rannych było aż 8 osób. Policjanci zatrzymali 20 nietrzeźwych kierujących. 20 czerwca doszło do 6 wypadków z 10 rannymi. Nietrzeźwych kierowców  było 11. Następny dzień przyniósł 8 wypadków z 11 rannymi a także zatrzymanie 16 nietrzeźwych kierowców. Wczorajszy dzień to 7 wypadków i 10 rannych. Nietrzeźwych kierowców zatrzymano zaledwie 6.

 

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: