REKLAMA
REKLAMA

BOKS: Walka UGONOH – RÓŻAŃSKI w lipcu na Stadionie Miejskim w Rzeszowie! (WIDEO)

|

BOKS: Walka UGONOH – RÓŻAŃSKI w lipcu na Stadionie Miejskim w Rzeszowie! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. 6 lipca na Stadionie Miejskim przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie odbędzie się gala boksu Knockout Boxing Night 7. Gala jest organizowana z okazji 75-lecia sekcji bokserskiej Stal Rzeszów. W walce wieczoru zobaczymy Łukasza Różańskiego, którego rywalem będzie Izu Ugunoh.

60800745_2400595083313723_6293303716405575680_n

Foto: facebook.com/KnockOutPromotions

W tym roku klub bokserski Stal Rzeszów świętuje swoje 75 urodziny. Z tej okazji 6 lipca będzie organizowana gala boksu Knockout Boxing Night 7. Bokserzy rywalizować będą na Stadionie Miejskim przy ulicy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie.

W walce wieczoru wystąpi Łukasz Różański, reprezentujący Stal Rzeszów. Rzeszowski pięściarz jest niepokonany w zawodowym boksie. Stoczył 10 walk, z czego 9 skończył przed czasem. Znokautował między innymi świetnie znanego polskim fanom bosku Alberta Sosnowskiego.

Przeciwnikiem Różańskiego będzie Izuagbe Ugonoh. Popularny Izu, to jeden z lepszych polskich bokserów w wadze ciężkiej. W swojej zawodowej karierze stoczył 19 walk, z czego 15 zakończył przed czasem, a jedną przegrał. Tym, który go pokonał był Dominic Breazeale, który walczył między innymi z Anthonym Joshuą i Deontayem Wilderem.

Walka wieczoru została zakontraktowana na dziesięć rund.

24-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline