Google

Świadkowie rozboju poszukiwani

RZESZÓW / PODKARPACIE . Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat rozboju, do którego doszło we wtorek 15 sierpnia w Rzeszowie na dworcu podmiejskim.

Szczęśliwy finał poszukiwań 28-letniego mężczyzny

ŁAŃCUT / PODKARPACIE . Od niedzieli kilkudziesięciu policjantów z łańcuckiej komendy zaangażowanych było w poszukiwania 28-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego, który wyszedł z domu i nie wrócił. Wczoraj, mężczyzna został odnaleziony, na szczęście nic mu się nie stało.

JUTRO: Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW / PODKARPACIE. W związku z odbywającym się jutro miejskim odcinkiem specjalnym 3 Rajdu Rzeszowiak, ZTM informuje o  zmianach tras przejazdów niektórych linii autobusów MPK w godz. 17.00 – 22.00.

Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim

Powstający przy klasztorze Dominikanów w Rzeszowie Klub Tygodnika Powszechnego organizuje inauguracyjne spotkanie z ks. Adamem Bonieckim – redaktorem-seniorem „Tygodnika Powszechnego”. Odbędzie się ono w czwartek 12 maja o godz. 17:00 w auli klasztoru przy ul. Dominikańskiej 15.

Odcinek S19 Rzeszów-Babica coraz bliżej. GDDKiA ogłosiła przetarg

27 maja br. mija termin składania ofert w przetargu na wykonanie koncepcji programowej dla budowy ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 od węzła Rzeszów Południe (Kielanówka) do Babicy. Co ważne, wiadomo już, że droga ta będzie posiadać po dwa pasy ruchu w każdym kierunku. 

17 pseudokibiców odpowie za handel narkotykami (FILM, ZDJĘCIA)

Policjanci rzeszowskiego CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie wywodzą się ze środowiska pseudokibiców jednego z klubów piłkarskich Przemyśla.

Dziś w Rzeszowie rozpoczął się Kongres PR

Dziś i jutro (21-22 kwietnia) w Hotelu Rzeszów odbędzie się Kongres Profesjonalistów Public Relations. Jego tematem przewodnim są media relations i promocja wydarzeń. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów związanych z branżą PR, a także uczestniczyć w warsztatach praktycznych.

Narysuj komiks, napisz piosenkę albo stwórz grę planszową i wygraj! (VIDEO)

Konsole do gier Xbox One, tablety i telefony komórkowe czekają na tych uczniów z województwa podkarpackiego, którzy w najciekawszy sposób pokażą, jak inwestycje z Unii Europejskiej zmieniły Podkarpacie. Konkurs organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. O szczegółach była mowa na konferencji.

RZESZÓW: Trzy osoby ranne w zderzeniu samochodów

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek po godz. 19:00 na ul. Łukasiewicza w Rzeszowie zderzyły się trzy auta. Policjanci próbują ustalić przyczyny wypadku. 

Tragiczny wypadek w Strażowie. Mężczyzna zginął na torach

POWIAT RZESZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci z Rzeszowa wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny, który zginął potrącony przez pociąg towarowy. Do wypadku doszło dziś po południu na stacji kolejowej w Strażowie.

20 kg marihuany zabezpieczyli policjanci w powiecie łańcuckim

ŁAŃCUT. Prawie 100 krzewów konopi indyjskich, 7 worków i 6 słoików wypełnionych marihuaną zatrzymali policjanci w Łańcucie. Zatrzymano trzy osoby.

W niedzielę awantury, dziś rezygnacja. Poseł PSL Dariusz Dziadzio kończy sejmową karierę

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nie milkną echa po burzy wywołanej przez skandal z alkoholem, policją i Posłem na Sejm w tle. Wczoraj na łamach naszego portalu publikowaliśmy oświadczenie, że ,,Poseł to nie święta krowa, ale też człowiek”. Dziś dowiadujemy się, że Dariusz Dziadzio wycofuje się z wyborów.

Nagroda dla Rzeszowianek w konkursie piosenki w Monachium

RZESZÓW. Alicja Rega oraz Ania Dąbrowska, reprezentowały Rzeszów i Polskę podczas XX Polsko-Niemieckiego Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej – „Razem we Wspólnej Europie” w Monachium. Konkurs trwał 2 dni, a wokaliści z Polski obowiązkowo musieli wykonać utwór w języku niemieckim, natomiast wokaliści z Niemiec – w języku polskim.

Konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2015. Wspomóż Podkarpacie!

PODKARPACIE. Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe reprezentują województwo podkarpackie w plebiscycie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną na najlepszy produkt turystyczny 2015 roku. Głosowanie internetowe potrwa do 3 października

Gala Biesiadna Zbigniewa Górnego w Rzeszowie a transmisja na całą Polskę

RZESZÓW. Już w sobotę, 26 września w Rzeszowie pojawią się takie sławy jak: Olga Bończyk, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Jamróz, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Tyniec, Anna Guzik, Rudi Schuberth, zespół VOX, Grzegorz Poloczek, Gang Marcela, Kabaret Elita oraz Władysław Grzywna w ramach Gali Biesiadnej Zbigniewa Górnego.

Efektowne uderzenie w końcówce spotkania zapewnia Resovii zwycięstwo! SKRÓT MECZU (FILM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W meczu 4 kolejki rozgrywek III ligi, drużyna Resovii Rzeszów podejmowała na własnym stadionie JKS Jarosław. zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów spotkania oraz wysłuchania pomeczowych opinii.

WYNIKI MATUR 2015. W której rzeszowskiej szkole poszło najgorzej?

RZESZÓW.Znamy już wstępne wyniki matur uczniów z podkarpackich szkół.

Potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Policjanci byli świadkami potracenia pieszego. Kierujący volkswagenem passatem potrącił idącego poboczem pieszego. Kierujący nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Jeden z policjantów udzieli pomocy potrąconemu, a drugi funkcjonariusz ruszył w pościg za kierowcą passata. Mężczyzna został zatrzymał. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Rekonstrukcja piersi po mastektomii. Po raz pierwszy na Podkarpaciu

RZESZÓW. Jeden z rzeszowskich szpitali rozpoczął wykonywanie zabiegów rekonstrukcji piersi po mastektomii.

W ciągu jednej nocy złodzieje okradli parę domów. Metoda "na śpiocha"

RZESZÓW/GŁOGÓW MŁP. Osiedle Niwa w podrzeszowskim Głogowie Młp. padło łupem włamywaczy.

Kalendarz Imprez

<< Marzec 2018 >>
PWŚCPSN
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy