Beanalia UR - jeden klub to za mało!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nowi studenci przywitają rok akademicki w wielkim stylu. Samorząd  zaprosił na wydarzenie jedną z największych gwiazd disco polo, Mario Bischin. W jeden wieczór społeczność studencka UR „przejmie” dwa największe kluby w Rzeszowie. Pierwszy koncert odbędzie się Pod Palmą, a kolejny w Klubie Muzycznym Life House.

b

foto: materiał nadesłany

Rzeszów od zawsze borykał się z problemem, że bilety na koncert znikały bardzo szybko i niestety nie każdy student mógł wziąć w nich udział. – Beanalia, czyli Otrzęsiny Studentów to jedno z najważniejszych wydarzeń, które organizowane jest w taki sposób, aby jak największa ilość studentów mogła dobrze i bezpiecznie się bawić – mówi Przewodnicząca SSUR Karolina Sobala.

Bez względu na to, w którym klubie chce się imprezować, bilety dla studentów UR wynoszą jedynie 10 zł, a dla reszty świata 15zł.

Rzecznik prasowy SSUR Marta Guziakiewicz zapewnia że na oficjalnym wydarzeniu będzie wiele możliwości do zgarnięcia darmowych wejściówek oraz zniżek na trunki. Pierwszaki – do dzieła!

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: