8 medali judoków Millenium Rzeszów i I miejsce w klasyfikacji medalowej na Pucharze Polski

RZESZOW. Judocy i judoczki Millenium Rzeszów wywalczyli aż 8 krążków i I miejsce w klasyfikacji medalowej w kategorii Juniorów Młodszych na Otwartym Pucharze Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w Opolu!

JUDO

W pierwszy dzień na turnieju Juniorów Młodszych znakomicie spisała się aż piątka zawodników i zawodniczek Millenium dochodząc do finałów!
Złoto wywalczyli: Rafał Skrzat w kat.55 kg i Kamila Woźny w kat. 70 kg, natomiast srebrne medale zdobyli: Norbert Majcher w kat. 60 kg, Maciej Wilk w kat. 66 kg oraz Aleksandra Grabowska w kat. 63 kg.
W drugi dzień rywalizując ze starszymi cała piątka spisała się równie świetnie. Srebro wywalczyli: Rafał Skrzat w kat. 55 kg oraz Kamila Woźny w kat. 70 kg, a brąz zdobył Norbert Majcher w kat.60 kg. Aleksandra Grabowska i Maciej Wilk uplasowali się tuż za podium.
W turnieju prócz klubów z całej Polski startowali reprezentanci z Białorusi, Niemiec i Czech.