8-latka ucierpiała w zdarzeniu drogowym

JAROSŁAW. Policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego w Cząstkowicach. 8-latka prawdopodobnie wbiegła bezpośrednio przed jadące bmw. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierowca bmw był trzeźwy. Dziecko trafiło do przemyskiego szpitala, gdzie pozostało na obserwacji.
1973627941
Policjanci z posterunku w Pruchniku wyjaśniają okoliczności potrącenia 8-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godz. 15 w Cząstkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczynka została potrącona, gdy przebiegała przez jezdnię z lewego pobocza w kierunku prawego pobocza, gdzie znajdowała się jej matka.

8-latka wbiegła na jezdnię wprost pod jadące bmw. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący bmw, 20-lenti mieszkaniec powiatu przeworskiego, był trzeźwy. Poszkodowana 8-latka trafiła z obrażeniami na oddział chirurgii dziecięcej przemyskiego szpitala.

Pracujący na miejscu tego zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Przemyscy policjanci ustalili, że matka dziewczynki była trzeźwa. Poszkodowana pozostała na obserwacji.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci w Posterunku Policji w Pruchniku.

KPP Jarosław

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: