100 gramów marihuany w domu 23-latka (ZDJĘCIA)

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili i zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany. Narkotyki znaleźli w domu w podrzeszowskiej miejscowości. Do jej posiadania przyznał się mieszkający tam mężczyzna. Policjanci przedstawili mu zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających.

Informacje o mężczyźnie mogącym posiadać narkotyki uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Podejrzewany mężczyzna miał przechowywać narkotyki w domu w podrzeszowskiej miejscowości.

Aby uniemożliwić ich ukrycie lub zniszczenie, pod ustalony adres pojechali kryminalni oraz funkcjonariusz Straży Granicznej z psem wyszkolonym do wykrywania zapachów narkotyków. Na miejscu policjanci nie zastali podejrzewanego mężczyzny, 23-letniego mieszkańca gminy Boguchwała. Podczas przeszukania policjanci znaleźli ukryte w różnych miejscach woreczki z zawartością suszu roślinnego. Część z nich już podczas przeszukania próbowali ukryć przebywający na miejscu domownicy. Funkcjonariusze znaleźli również młynki do rozdrabniania suszu, na których były śladowe ilości narkotyków.

Wszystkie znalezione przedmioty zostały zabezpieczone. Badanie wstępnie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli jej ponad 105 gramów. Jeszcze w tym samym dniu do komendy zgłosił się podejrzewany 23-latek. Mężczyzna przyznał się do posiadania marihuany. Jak twierdził pochodziła ona z krzewu konopi, który miał znaleźć podczas spaceru w lesie. Uzyskany z konopi susz przeznaczył na użytek własny.

Policjanci przedstawili 23-latkowi zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

marihuana

źródło: KWP

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: